Viaplay

Viaplay – cena, pakiety. Oglądaj filmy, seriale i sport online

Viaplay to międzynarodowa platforma streamingowa oferująca dostęp do filmów, seriali, programów fabularnych i transmisji wydarzeń sportowych na żywo. W Polsce dostępna jest od 2021 roku i oprócz oryginalnych produkcji z innych rynków oferuje również seriale i programy rozrywkowe realizowane w Polsce oraz transmisje na żywo m.in. meczów Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA i sportów motorowych z profesjonalnym komentarzem w języku polskim. Sprawdź szczegóły oferty, pakiety, ceny oraz jak i gdzie oglądać Viaplay w Polsce.

Cena Viaplay – dostępne pakiety i ile kosztuje?

Dostęp do Viaplay kosztuje 34 zł. W trwającej do odwołania promocji pierwsze 30 dni subskrypcji platformy jest darmowe. Cena obejmuje pełny dostęp do oferty Viaplay na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie, w tym filmów, seriali, programów dla dzieci oraz transmisji wszystkich oferowanych wydarzeń sportowych na żywo. W ramach pakietu oferowany jest więc dostęp zarówno do popularnych produkcji międzynarodowych, jak i lokalnych, w tym oryginalnych seriali i programów fabularnych produkowanych przez Viaplay oraz transmisji na żywo:

 • meczów piłki nożnej, w tym wszystkich spotkań Premier League (od sezonu 2022/2023), Bundesligi, Superpucharu Niemiec, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, Copa America 2024,
 • sportów motorowych, w tym Formuły 1 (od sezonu 2023), Formuły 2, IndyCar Series (od 2022), NASCAR, MotoGP, Porsche Supercup,
 • rozgrywek hokeja na lodzie NHL,
 • meczów piłki ręcznej Bundesligi,
 • rozgrywek golfowych US Open,
 • meczów koszykówki FIBA EuroLeague Women,
 • najważniejszych zawodów w darcie, snookerze i pool bilardzie.

Podana kwota to cena za jeden miesiąc subskrypcji. Model subskrypcyjny jest jedynym, w jakim można oglądać treści Viaplay. Dostęp do wybranych treści, w tym pojedynczych transmisji na żywo w modelu pay-per-view (wideo na życzenie) aktualnie nie jest możliwy. Transmisje wydarzeń sportowych, na które licencje posiada Viaplay nie są na ten moment dostępne w żadnej telewizji w Polsce.

Poniższa tabela określa cennik zakupu Viaplay bezpośrednio na platformie w przeglądarce internetowej:

Zawartość pakietuCenaPromocjaOkres obowiązywaniaSzczegóły
Pełny dostęp do treści Viaplay34 zł / mies.Pierwsze 30 dni za 0 złCzas nieokreślony, możliwość anulowania w każdym momencie Przycisk "pokaż"

W przypadku zakupu dostępu w aplikacji na urządzeniach Apple cena za miesiąc subskrypcji wynosi 39,99 zł.

Cena Viaplay w UPC

Dostęp do Viaplay w sieci UPC wliczony jest w cenę pakietów „Internet + TV” począwszy od pakietu „174 kanały, 500 Mb/s” wzwyż. W tym przypadku czas dostępu równy jest okresowi obowiązywania umowy (12 miesięcy). W każdym innym przypadku (np. oferta internetu solo) dostęp do Viaplay kosztuje 34 zł/mies., pierwszy miesiąc 0 zł a okres obowiązywania nie jest określony.
UPC przygotowało również ofertę dostępu do Viaplay w pakiecie z Polsat Sport Premium GO. Cena tego pakietu wynosi 39,99 zł/mies., a czas obowiązywania – 12 miesięcy.

Poniższa tabela określa cennik zakupu i porównanie pakietów z Viaplay w UPC. Podane ceny uwzględniają promocje, w tym rabaty za komunikację marketingową i rachunek elektroniczny:

Zawartość pakietuCenaPromocjaOkres obowiązywaniaSzczegóły
Pakiet Internet + TV, min. 174 kanały, 500 Mb/s, w tym Viaplay, dekoder lub moduł CI+od 84,99 zł / mies.Pierwsze 6 miesięcy taniejCzas określony 12 miesięcy Przycisk "pokaż"
Każdy inny pakiet lub oferta aktualnych abonentów + Viaplay+ 34 zł / mies.Pierwszy miesiąc za 0 złCzas nieokreślony Przycisk "pokaż"
Viaplay + Polsat Sport Premium GO39,99 zł / mies.brakCzas określony 12 miesięcy Przycisk "pokaż"

Cena Viaplay w Vectra

Viaplay dostępny jest również w ofercie operatora kablowego Vectra zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. W każdym pakiecie abonent otrzymuje 2 miesiące dostępu do Viaplay gratis, jednak w każdym przypadku czas umowy jest określony i wynosi 12 miesięcy.

Poniższa tabela określa cennik zakupu i porównanie pakietów z Viaplay w Vectra. Podane ceny uwzględniają rabaty za zgody marketingowe i e-fakturę:

Zawartość pakietuCenaPromocjaOkres obowiązywaniaSzczegóły
Internet do 450 Mb/s pobieranie, do 50 Mb/s wysyłanie, Router Wi-Fi + Viaplay83,99 zł / mies.Pierwsze 2 miesiące za 0 złCzas określony 12 miesięcy Przycisk "pokaż"
Internet do 600 Mb/s pobieranie, do 60 Mb/s wysyłanie, Router Wi-Fi + Viaplay93,99 zł / mies.Pierwsze 2 miesiące za 0 złCzas określony 12 miesięcy Przycisk "pokaż"
Oferta aktualnych abonentów + Viaplay+ 34 zł / mies.Pierwsze 2 miesiące za 0 złCzas określony 12 miesięcy Przycisk "pokaż"

Cena Viaplay w sieci Play

Kolejną, która oferuje możliwość zakupu dostępu do Viaplay jest sieć komórkowa Play. Usługa dostępna jest dla wszystkich obecnych i przyszłych abonentów Play. W tym przypadku warunki zakupu i cena są takie same, jak przy subskrypcji bezpośrednio na platformie streamingowej. Miesięczny dostęp kosztuje więc 34 zł, a pierwsze 30 dni jest darmowe. Usługę można dezaktywować w każdym momencie.

Poniższa tabela określa cennik zakupu dostępu do platformy w sieci Play:

Zawartość pakietuCenaPromocjaOkres obowiązywaniaSzczegóły
Pełny dostęp do treści Viaplay34 zł / mies.Pierwsze 30 dni za 0 złCzas nieokreślony, możliwość anulowania w każdym momencie Przycisk "pokaż"

Jak kupić Viaplay i gdzie oglądać?

Wykupienie dostępu do Viaplay jest możliwe na stronie internetowej platformy oraz u operatorów sieci kablowych Vectra i UPC.

Wykupienie dostępu w Viaplay

W celu wykupienia dostępu na platformie Viaplay wymagane jest:

 1. Utworzenie konta użytkownika poprzez podanie adresu email i zdefiniowanie hasła dostępu.
 2. Uzupełnienie danych płatności i rozpoczęcie subskrypcji.

Subskrypcja odnawialna jest automatycznie w okresach miesięcznych i można ją anulować w każdym momencie. Akceptowane formy płatności to karta Mastercard lub Visa (ze względów prawnych akceptowane są tylko karty wydane przez polski bank). Płatność poprzez PayPal oraz inne portfele internetowe aktualnie nie jest możliwa.

Więcej sposobów płatności oferuje zakup subskrypcji bezpośrednio w aplikacji Viaplay na urządzeniach Apple i płatność metodą powiązaną z Apple ID: Apple Pay, Karta kredytowa/debetowa, BLIK lub telefon komórkowy (płatność doliczana do rachunku za abonament telefoniczny) jednak z uwagi na wyższą cenę (39,99 zł/mies.) ta forma zakupu subskrypcji nie jest ekonomicznie uzasadniona.

Wykupienie dostępu u partnerów Viaplay

Wykupienie dostępu do Viaplay możliwe jest również w ramach abonamentu u dostawców telewizji i internetu: Vectra, UPC oraz w sieci komórkowej Play. W celu aktywacji dostępu wykupionego u partnera Viaplay wymagana jest rejestracja poprzez otrzymany link lub uzupełnienie powiązanego adresu e-mail na istniejącym koncie Viaplay. W tym przypadku płatność za subskrypcję rozliczana jest pomiędzy abonentem a partnerem Viaplay (np. doliczona do rachunku za usługi sieci).

Gdzie oglądać Viaplay

Poniższa tabela zawiera listę urządzeń, na których można oglądać treści Viaplay. Wymagane jest połączenie urządzenia z internetem (z wyjątkiem treści uprzednio pobranych do oglądania w trybie offline na urządzenie mobilne). Oglądanie treści Viaplay jest możliwe na terenie całej Unii Europejskiej na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie w ramach jednej subskrypcji.

UrządzenieSzczegóły
TelewizorDedykowana aplikacja Viaplay na Smart TV z systemem operacyjnym Android TV, Google TV, Tizen lub webOS producentów: Samsung, LG, Sony, Philips, Panasonic, TCL
Komputer Przeglądarka internetowa Chrome, Firefox, Edge lub Safari na PC (Windows 10, Windows 8, Windows 7) i Mac (OS X 10.9 lub nowszy)
Urządzenia mobilneDedykowana aplikacja Viaplay na smartfony i tablety z systemem Android i iOS (w tym iPhone, iPad)
Konsole do gierDedykowana aplikacja Viaplay na konsole PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One
Urządzenia do streaminguDedykowana aplikacja Viaplay na Google Chromecast (Android TV, Google TV), Apple TV, Nvidia Shield
DekoderDekodery sieci Vectra i UPC (wkrótce), Play Now TV Box
GłośnikiGoogle Home

Sprawdź ranking najlepszych telewizorów 55 cali, telewizorów 65 cali oraz telewizorów OLED oferujących dostęp do aplikacji Viaplay.

W przypadku, gdy twoje urządzenie nie umożliwia dostępu do Viaplay, a posiadasz telewizor lub monitor ze złączem HDMI jednym z najlepszych i najtańszych rozwiązań jest zakup Google Chromecast 4.0 (z nowszym systemem operacyjnym Google TV) lub 3.0 (z systemem Android TV). Urządzenie oferuje również dostęp do innych platform strumieniowania wideo i muzyki, w tym najpopularniejszych w Polsce: Netflix, YouTube, Player, Ipla, HBO GO, Canal+ online, Spotify i innych. Aktualne ceny tych urządzeń w sklepach zawarte są w poniższym zestawieniu:

Sport w Viaplay

Nowością wśród platform strumieniowania w Polsce jest oferowanie transmisji wydarzeń sportowych obok filmów, seriali, programów telewizyjnych i produkcji dla dzieci. Oferta sportu w Viaplay jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. transmisje prestiżowych rozgrywek piłkarskich Premier League (od sezonu 2022/23), Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA. Ponadto w ofercie platformy znajdziemy transmisje najpopularniejszych wydarzeń ze sportów motorowych, w tym Formuły 1 (od sezonu 2023) oraz transmisje wydarzeń z niszowych sportów. Przewagą platform strumieniowania nad nadawcami telewizyjnymi jest możliwość dowolnego wyboru oglądanych treści, które nie są ograniczone ramówką programu. Na potrzeby realizacji transmisji Viaplay tworzy profesjonalną redakcję sportową, której szefem jest Paweł Wilkowicz, a zespół dziennikarzy i komentatorów tworzą m.in.: Mateusz Borek, Rafał Wolski, Tomasz Urban, Piotr Domagała, Michał Zachodny, Szymon Ratajczak, Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki.

Poniżej szczegółowo omawiamy ofertę sportu, w tym transmitowanych rozgrywek:

Bundesliga w Viaplay

Transmisje Bundesligi w Viaplay

Od sezonu 2021/22 Viaplay posiada prawa do transmisji na żywo meczów Bundesligi w Polsce, które do tej pory były współdzielone przez stacje telewizyjne Eleven Sports i Canal+. Mecze niemieckiej ekstraklasy Viaplay będzie pokazywać przez cztery kolejne sezony z opcją przedłużenia licencji aż do końca sezonu 2028/29. W każdym sezonie platforma przeprowadzi ponad 300 transmisji meczów na żywo. Na potrzeby ich realizacji platforma tworzy profesjonalną redakcję sportową na którą składa się zespół komentatorów, dziennikarzy sportowych i ekspertów, a wśród nich byli reprezentanci Polski i byli zawodnicy klubów Bundesligi: Łukasz Piszczek i Radosław Gilewicz. Mecze Bundesligi w Viaplay okraszone są więc nie tylko profesjonalnym komentarzem, ale także studiem z fachowymi analizami realizowanym w dni meczowe od późnych godzin popołudniowych do późnych godzin wieczornych.

Bundesliga to najwyższa liga rozgrywkowa meczów piłki nożnej w Niemczech. W Polsce kojarzona jest przede wszystkim z Robertem Lewandowskim, wielokrotnym królem strzelców i zdobywcą kolejnych rekordów najpierw w barwach Borussi Dormund, a obecnie w Bayernie Monachium. To właśnie spotkania tych dwóch najbardziej utytułowanych zespołów, które zyskały miano „Der Klassiker” cieszą się największą popularnością wśród kibiców. Polscy fani niemieckiej Bundesligi na platformie Viaplay będą mogli również śledzić poczynania innego napastnika reprezentacji Polski – Krzysztofa Piątka (Herta BSC), a także Rafała Gikiewicza i Roberta Gumnego (Augsburg), Bartosza Białka (VfL Wolfsburg) oraz Marcina Kamińskiego (Schalke 04). Oprócz meczów Bundesligi Viaplay transmituje również mecze Superpucharu Niemiec oraz spotkania barażowe decydujące o awansie do Bundesligi.

Liga Europy i Liga Konferencji Europy UEFA w Viaplay

Przez trzy kolejne sezony począwszy od sezonu 2021/22 Viaplay posiada wyłączne prawa do transmisji meczów piłki nożnej Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA w Polsce. Zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi mecze z udziałem polskich drużyn w tych rozgrywkach mogą być transmitowane również w telewizji publicznej. Natomiast transmisje tych i wszystkich pozostałych meczów przeprowadza platforma Viaplay. W każdej z lig są to 282 mecze rozgrywane w czasie 15 tygodni podzielocznych na fazę grupową i pucharową. Podobnie, jak w przypadku meczów Bundesligi również transmisje europejskich pucharów przygotowywane są z polskim komentarzem oraz studiem z analizami i wywiadami z udziałem dziennikarzy sportowych i ekspertów.

Liga Europy UEFA i Liga Konferencji Europy UEFA to międzynarodowe klubowe rozgrywki piłkarskie drużyn, które w krajowych ligach zajęły miejsce premiujące występem w tych rozgrywkach i nie uzyskały kwalifikacji do Ligi Mistrzów UEFA. Z polskich drużyn w Lidze Europy może wystąpić mistrz Ekstraklasy, jeśli odpadnie w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Z kolei w Lidze Konferencji może wystąpić mistrz Ekstraklasy, jeśli odpadnie również z eliminacji do Ligi Europy w trzeciej rundzie lub fazie play-off, albo zajmie trzecie miejsce w fazie grupowej Ligi Europy. Ponadto do udziału w eliminacjach do Ligi Konferencji uprawniony jest zdobywca Pucharu Polski oraz drużyny, które w sezonie poprzedzającym zajęły drugie i trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Premier League w Viaplay

Od sezonu 2022/23 do sezonu 2027/28 rozgrywki Premier League, najbardziej prestiżowej ligi piłkarskiej świata będą transmitowane w Viaplay. Od lat 90-tych w Polsce transmisje tych rozgrywek realizowane są przez platformę satelitarną Canal+. Przeniesie transmisji rozgrywek do platfomy streamingowej dla fanów angielskiej ekstraklasy oznacza większą ofertę transmisji, która nie jest ograniczona ramówką telewizji. W każdym sezonie Viaplay przeprowadzi transmisje 380 meczów Premier League. Ponadto w dniach meczowych przed i po spotkaniach będą przeprowadzane transmisje studia z wywiadami i analizami ekspertów, a transmisje meczów odbędą się z polskim komentarzem.

Pozostałe transmisje meczów piłki nożnej

Oprócz wyżej wymienionych rozgrywek platforma Viaplay przeprowadzi również transmisje meczów innych rozgrywek piłki nożnej. Na stronie internetowej i w aplikacji Viaplay zaoferuje transmisje meczy turnieju Copa America 2024, mecze towarzyskie reprezentacji Brazylii i Argentyny, eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 w strefie afrykańskiej, a ponadto mundial w piłce nożnej kobiet 2023 oraz trzy ligi piłkarskie kobiet.

Formuła 1 i inne sporty motorowe

Oferta transmisji meczów piłkarskich w Viaplay uzupełniania jest transmisjami wydarzeń ze sportów motorowych. Viaplay posiada w swoim portfolio transmisje niemieckiej serii wyścigowej DTM, 24-godzinne wyścigi na torze Nurburgring, NASCAR, MotoGP, Porsche Supercup, IndyCar Series (od sezonu 2022), Formuły 2, Formula Renault Eurocup oraz wyścigi samochodowe kobiet W Series. Prawdziwym smaczkiem dla fanów mają być transmisje królowej sportów motorowych – Formuły 1. Viaplay uzyskała na wyłączność prawa do transmitowania tych wyścigów w Polsce od sezonu 2023. Do tego czasu transmisje Formuły 1 w Polsce przeprowadza stacja Eleven Sports.

NHL

Kolejnymi rozgrywkami, które można śledzić na prezentowanej platformie stremingowej jest amerykańska liga hokeja na lodzie NHL. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce platforma pozyskała na lata 2021 – 2026. Oprócz meczy sezonu zasadniczego polscy kibice będą mogli obejrzeć zmagania w play-off'ach oraz oczywiście finał Pucharu Stanleya.

Pozostałe transmisje wydarzeń sportowych

Oprócz wyżej wymienionych transmisji Viaplay przeprowadza również transmisje wydarzeń z niszowych sportów. Są to: mecze piłki ręcznej Bundesligi, rozgrywki golfowe US Open, mecze koszykówki FIBA EuroLeague Women oraz najważniejsze zawody w darcie, snookerze i pool bilardzie. Oferta transmisji sportowych w Viaplay jest sukcesywnie uzupełniana.

Seriale w Viaplay

Viaplay posiada bogatą ofertę seriali zarówno produkcji własnej, jak i realizowanych przez inne studia. Seriale na polskiej wersji platformy dostępne są z lektorem/dubbingiem w języku polskim i z polskimi napisami. Miłośnicy skandynawskich kryminałów znajdą tu wiele propozycji wciągających historii kryminalnych, thrillerów i dramatów. Wśród kilkudziesięciu oryginalnych tytułów zrealizowanych przez Viaplay są m.in.: „Wisting”, „Pod osłoną mroku”, „Kochaj mnie”, „Box 21”, „Krew nie woda”, „Huss”, „Max Anger”, „Honor”, „Co kryje prawda”. Platforma realizuje również produkcję seriali w Polsce. Są to: Polskie morderczynie” na podstawie opartej na faktach książki Katarzyny Bondy o tym samym tytule, „Czarny pies” oraz „Wolność jaskółki” na podstawie powieści Pauli Er.

Poniższa lista to aktualnie najpopularniejsze seriale na platformie:

The Head

Serial "The Head" w Viaplay

„The Head” to sześcioodcinkowy serial produkcji hiszpańsko-szwedzkiej stworzony przez Davida Pastora, Àlexa Pastora i Davida Troncoso. Akcja serialu rozgrywa się na Międzynarodowej Stacji Badawczej Polaris VI na Antarktydzie, gdzie zespół naukowców przeprowadza badania nad zmianami klimatu. Wraz z nadejściem antarktycznej zimy większość pracowników opuszcza stację, a pozostała część zespołu ma za zadanie utrzymać bazę. W środku zimy baza nagle traci kontakt ze światem zewnętrznym. Wówczas grupa kierowana przez dowódcę misji Johana Berga (Alexander Willaume) powraca, aby zbadać przyczyny. Na miejscu okazuje się, że większość załogi nie żyje, a żona Johana – Annika (Laura Bach) zaginęła. Jedyną żywą osobą, jaką udało się odnaleźć jest młoda lekarka Maggie (Katharine O’Donnelly). Pomimo, że jest ona podejrzaną o dokonanie zbrodni Johan będzie musiał jej zaufać aby odnaleźć swoją żonę i poznać prawdę.

Pod osłoną mroku

Serial "Pod osłoną mroku" w Viaplay

„Pod osłoną mroku” to kolejny wciągający serial z gatunku thriller wyprodukowany przez Viaplay. Śledczy Jan podejmuje współpracę z profilerką kryminalną Louise w celu znalezienia sprawcy porwań i serii zabójstw młodych kobiet. Zespół toczy walkę z czasem aby odnaleźć kolejne zaginione osoby i przewidzieć ruchy mordercy, który prawdopodobnie stoi za ich porwaniem. W toku śledztwa pojawia się coraz więcej nieprzewidzianych zdarzeń i nie jest jasne, czy sprawcą jest tylko jedna osoba. 

Serial „Pod osłoną mroku” składa się z dwóch sezonów, po osiem 45-minutowych odcinków każdy. W rolach głównych występują Natalie Madueño (Louise Bergstein) i Kenneth M. Christensen (Jan Michelsen). Twórcą serialu jest Ina Bruhn, a reżyserem Carsten Myllerup.

FBI: Most Wanted

Serial "FBI: Most Wanted"

FBI powołuje specjalną jednostkę Fugitive Task Force której zadaniem jest wytropienie i złapanie najbardziej poszukiwanych przestępców z listy Most Wanted. Na czele wykwalifikowanego zespołu staje agent Jess LaCroix (Julian McMahon). Mobilna jednostka działająca pod przykrywką nieprzerwanie pracuje w terenie ścigając tych, którzy robią wszystko, aby wymknąć się wymiarowi sprawiedliwości. „FBI: Most Wanted” to serial dramatyczny produkcji CBS, do którego zdjęcia powstały w Nowym Jorku. Oprócz Juliana McMahona odtwórcami głównych ról są Kellan Lutz, Roxy Sternberg, Keisha Castle-Hughes i YaYa Gosselin.

Wisting

„Wisting” to kolejny serial kryminalny wyprodukowany przez Viaplay. Tytułowy bohater, starszy detektyw William Wisting (Sven Nordin) musi przerwać spokojne święta Bożego Narodzenia w celu wyjaśnienia zagadki dwóch tajemniczych śmierci, do których doszło w norweskim miasteczku Larvik. Podejrzenie pada na niezwykle groźnego Roberta Godwina, seryjnego mordercę. Szybko okazuje się, że dla Wistinga będzie to najtrudniejsza sprawa w karierze, tym trudniejsza, że łączy się z pracą dziennikarską jego córki, co naraża ją na poważne niebezpieczeństwo. 

„Wisting” to wysokobudżetowy serial do którego stworzenia inspiracją były powieści Jørna Liera Horsta – „Psy gończe” i „Jaskiniowiec”. Jeden sezon składa się z dziesięciu odcinków trwających po około 45 minut każdy. Oprócz tytułowego bohatera odtwórcami głównych ról są Thea Green Lundberg (Line Wisting), Carrie-Anne Moss (Maggie Griffin) i Mads Ousdal (Nils Hammer).

Filmy w Viaplay

Na ofertę Viaplay składają się również propozycje filmowe. Wśród nich znajdziemy zarówno oryginalne produkcje skandynawskiej platformy, jak i filmy innych producentów, w tym popularne produkcje Hollywood. Użytkownicy mający otrzymują możliwość przypomnienia sobie między innymi takich tytułów, jak:

 • Spider-Man
 • Mission: Impossible
 • Indiana Jones (cała kolekcja)
 • American Hustle
 • Faceci w czerni
 • Dziewczyna z tatuażem
 • Wilk z Wall Street 
 • Django
 • John Wick
 • Kapitan Philips
 • Salt
 • Iluzja

Wśród filmów dostępnych na platformie znajdziemy również polskie produkcje, m.in.: „Róża”, „Pokłosie”, „Kamienie na szaniec”, „Big love”, „Jeszcze raz”.

Pytania i odpowiedzi

Poniższe FAQ to najważniejsze informacje o Viaplay z tego artykułu zebrane i streszczone w krótkich pytaniach i odpowiedziach.

Jaka jest cena za dostęp do Viaplay?

Dostęp do tej platformy streamingowej kosztuje 34 zł miesięcznie. W trwającej do odwołania promocji pierwsze 30 dni subkskrypcji jest darmowe. Subskrypcja odnawiana jest automatycznie. Można ją anulować w dowolnym momencie.

Co zawiera pakiet Viaplay?

W ramach pakietu oferowany jest pełny dostęp do oferty tej platformy streamingowej, w tym filmów, seriali, programów rozrywkowych, bajek i programów dla dzieci oraz transmisji wydarzeń sportowych na żywo z polskim komentarzem.

Jakie wydarzenia sportowe transmituje Viaplay?

Ta platforma streamingowa posiada wyłączne prawa do transmisji w Polsce meczów piłki nożnej: Bundesligi (w tym baraży), Superpucharu Niemiec, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, Premier League (od sezonu 2022/23), sportów motorowych: wyścigów Nurburgring, DTM, W Series, IndyCar Series (od sezonu 2022), a od sezonu 2023 także Formuły 1. Ponadto platforma transmituje rozgrywki NHL, piłki ręcznej Bundesligi, golfowe US Open, mecze koszykówki FIBA EuroLeague Women oraz najważniejsze zawody w darcie, snookerze i pool bilardzie.

Na jakich urządzeniach oglądać Viaplay?

Jest to platforma streamingowa online z dostępem przez przeglądarkę internetową (Chrome, Firefox, Edge lub Safari), a także dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS, Smart TV z systemem Android TV, Google TV (m.in. Sony), Tizen (Samsung), webOS (LG), a ponadto urządzenia do streamingu (Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield), konsole do gier (PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One), dekodery wybranych sieci (Vectra, UPC, Play).

Gdzie oglądać Viaplay?

Dostęp do treści platformy ograniczony jest terytorialnie do obszaru Unii Europejskiej, przy czym wybranym krajem/regionem systemu operacyjnego urządzenia powinna być Polska oraz sposób płatności za subskrypcję powinien być powiązany z Polską (np. karta wydana przez polski bank).

Kliknij, aby ocenić od 1 do 5
[Głosów: 0 Ocena: 0]
This Article Has 7 Comments
 1. Marek Reply

  Biorę w ciemno!!!

 2. Kukers Reply

  Tak.tak ,tak…
  Tylo jakość max 1080p.
  W transmisjach sportowych opóźnienie do 10s.

  • Herring Reply

   Netflix masz za tą samą cenę w jakości SD i tylko na jednym ekranie. I za bardzo wyboru nie ma bo nigdzie indziej w Polsce nie obejrzysz Bundesligi, a niedługo PL i F1. Przynajmniej nie musisz płacić abonamentu dwum stacjom za oglądanie jednej ligi i komentatorzy też zacni w Viaplay. Pewnie wprowadzą 4K w droższej opcji, ale przecież w Canal+ też trzeba dodatkowo płacić za 4K i tylko niektóre transmisje.

  • Piotr Reply

   Proponuję po prostu samemu wypróbować jakość co można zrobić za darmo i zdecydować czy się będzie za to płacić czy nie. U mnie to wygląda bardzo dobrze ale przyznam że mam nowszy telewizor z upscalingiem choć ze średniej półki cenowej (LG B1). Ale na telefonie jakość transmisji też jest bardzo dobra, obraz wystarczająco ostry do komfortowego oglądania i nie widzę żadnej różnicy w porównaniu z aplikacjami c+ i eleven.

 3. Marcin Reply

  Ja jestem rozczarowany ofertą Viaplay. Mnie na przykład interesuje tylko Bundesliga. I co? I dlatego mam kupić cały pakiet za 35 zł/msc? Bzdura! Na pewno tego kupię. Z resztą, tak jak żaden z moich znajomych, z którymi rozmawiałem. Porażka!

 4. Kamil Reply

  Aplikacja niedostępna do pobrania
  W Irlandi z google sklep. A warunki mowia co innego ,,oglądaj nas w całej Europie!!

  • Gajcy Reply

   U mnie na iPhone aplikacja jest dostępna po przełączeniu na polski AppStore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *