Telewizor 65 cali

Telewizor 65 cali – Porównanie i ranking telewizorów 65 cali

Poszukujesz odpowiedzi na pytanie: jaki jest najlepszy telewizor 65 cali? Sprawdź nasz ranking telewizorów 65 cali. Poniżej prezentujemy również zestawienie najczęściej wybieranych telewizorów o tej przekątnej ekranu przez klientów elektromarketów w Polsce. Wśród nich znajdziesz telewizory 65 cali najpopularniejszych producentów, w tym: Samsung, LG, Sony. Zebranie ich w jednym miejscu pozwala na szybkie porównanie modeli, ich cen i dostępności w poszczególnych sklepach.

Ranking telewizorów 65 cali

Ten ranking telewizorów 65 cali to sześć najlepszych telewizorów o tej przekątnej ekranu z rocznika modelowego 2020/21. Kryterium wyboru stanowią parametry i właściwości oraz opinie konsumentów i ekspertów branżowych.

MiejsceModelPodsumowanie
1.LG OLED65GX3LANajlepszy telewizor 65 cali
2.LG OLED65CX3LANajlepszy wśród standardowych OLEDów
3.Samsung QLED QE65Q74TATNajlepszy kompromis pomiędzy jakością a ceną
4.Sony KD-65XH9096Jeden z najlepszych LCD
5.LG 65NANO867NANajtańszy do kina domowego i konsoli do gier nowej generacji
6.Xiaomi Mi LED TV 4S 65 caliNajlepszy telewizor 65 cali do 3000 zł

Poniższej prezentujemy najważniejsze informacje o każdym telewizorze z rankingu.

1. miejsce: LG OLED65GX3LA – najlepszy telewizor 65 cali

Telewizor LG OLED65GX3LA 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: OLED 100 – 120 Hz
 • Głośniki: 60 W, 4.2 CH
 • Złącza: 4x HDMI (standard 2.1), 3x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • Klasa energetyczna: A
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, sterowanie głosem, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu (w tym Apple AirPlay)
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 144,6 x 83,0 x 2,0 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 144,6 x 88,8 x 28,4 cm

Najlepszym telewizorem 65 cali z rocznika modelowego 2020/2021 jest LG OLED65GX3LA. Dość powiedzieć, że został wyróżniony w EISA Award jako najlepszy produkt w kategorii telewizorów OLED oraz otrzymał nagrodę iF Design Award za smukły i minimalistyczny design. I nie ma się co dziwić bowiem ten 65 calowy model LG wyróżnia się nieskazitelnej jakości obrazem i dźwiękiem, a jego grubość wynosi zaledwie 2 cm. Co więcej, w zestawie znajdziemy wspornik do montażu, po którego instalacji stelaż “chowa się” w obudowie. Jest to rozwiązanie tak imponujące, jak imponujący jest efekt idealnego przylegania telewizora do ściany. Telewizor wyposażony jest w matrycę OLED, która zapewnia ponad 100 milionów samoświecących subpikseli. Za jakość obrazu odpowiedzialny jest nowoczesny i niezwykle wydajny procesor α9 trzeciej generacji. Obraz i dźwięk są dodatkowo optymalizowane przez takie technologie, jak Dolby Vision IQ i Dolby Atmos. Dzięki złączu HDMI 2.1 telewizor jest w stanie obsłużyć gry 4K przy 120 kl/s na konsolach nowej generacji, a małe opóźnienie wejściowe, krótki czas reakcji i technologie optymalizacji obrazu w grach zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie. LG OLED65GX3LA to również kompletny Smart TV umożliwiający sterowanie sprzętem i urządzeniami inteligentnego domu za pomocą głosu (rozpoznaje język polski). Ten model LG posiada jeszcze jedną ważną zaletę, jaką jest niska emisja niebieskiego światła. Niebieskie światło emitowane przez ekrany jest szkodliwe dla ludzkiego organizmu a w/g obecnych norm dopuszczalny poziom jego promieniowania wynosi 50%. W tym modelu LG ten poziom wynosi 30% dzięki czemu telewizor jest bardziej przyjazny dla oczu i mniej męczy wzrok. Podsumowując, LG OLED65GX3LA to idealny wybór dla osób, które poszukując 65-calowego telewizora dla siebie nie myślą o kompromisie w kwestii jakości i są w stanie zapłacić wyższą cenę. Poniższe zestawienie to porównanie aktualnych cen LG OLED65GX3LA w sklepach z elektroniką, w których ten model jest aktualnie dostępny:

LG OLED65GX3LA dostępny jest również w sprzedaży na raty 0%. Sprawdź porównanie ofert ratalnych w poszczególnych sklepach z elektroniką.

2. miejsce: Telewizor LG OLED65CX3LA 65 cali

Telewizor LG OLED65CX3LA 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: OLED 100 – 120 Hz
 • Głośniki: 40 W, 2.2 CH
 • Złącza: 4x HDMI (standard 2.1), 3x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • Klasa energetyczna: A
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, sterowanie głosem, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu (w tym Apple AirPlay)
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 144,9 x 83,0 x 4,7 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 144,9 x 86,2 x 25,1 cm

Alternatywą dla super smukłego LG OLED65GX3LA jest inny telewizor 65 cali tego producenta: LG OLED65CX3LA, numer 2 w rankingu telewizorów 65 cali. Główne różnice dotyczą w dużej mierze obudowy, która w tym modelu jest taka, jak w innych standardowych telewizorach OLED. Jeśli chodzi o jakość obrazu to w obu modelach mamy tą samą matrycę i ten sam procesor obrazu. Obraz w LG OLED65CX3LA dostarcza więc tych samych, budzących zachwyt wrażeń. Zarówno podczas seansów filmowych, jak i w czasie rozgrywek na konsolach najnowszej generacji. A jeśli ten sam ekran, to również niska emisja niebieskiego światła, co pozwala na dłuższe chwile przed telewizorem bez uczucia zmęczonych oczu. Jednak na tym nie koniec podobieństw. W LG OLED65CX3LA otrzymujemy te same funkcje Smart TV z możliwością sterowania przy pomocy komend głosowych wydawanych sztucznej inteligencji (funkcja ThinQ). Telewizor również umożliwia klonowanie ekranu urządzeń mobilnych z systemem Android, jak i urządzeń z symbolem nadgryzionego jabłka (obsługa Apple AirPlay). Jeśli więc nie specjalnie zależy nam na obrazie “wtopionym” w ścianę lub po prostu mamy inną koncepcję warto rozważyć zakup tego modelu LG. Tym bardziej, że jego cena jest o około 1,5 tysiąca złotych niższa, niż porównywany LG OLED65GX3LA. Aktualne ceny numeru 2 z rankingu telewizorów 65 cali w sklepach z elektroniką w Polsce zawarte są w poniższym zestawieniu:

LG OLED65CX3LA dostępny jest również w sprzedaży na raty 0%.

3. miejsce: Telewizor Samsung QLED QE65Q74TAT 65 cali

Telewizor Samsung QLED QE65Q74TAT 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: QLED 100 Hz
 • Głośniki: 20 W, 2 CH
 • Złącza: 4x HDMI (w tym 1 w standardzie 2.1), 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
 • Klasa energetyczna: A
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 144,9 x 82,9 x 5,8 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 144,9 x 91,2 x 30,7 cm

Trzecie miejsce w rankingu telewizorów 65 cali zajmuje Samsung QLED QE55Q74TAT z uwagi na stosunek jakości obrazu do ceny. Model ten został wyposażony w wydajny procesor obrazu Quantum 4K, który, w przeciwieństwie do tańszych “QLED-ów” posiada możliwość interpolacji obrazów o niższej rozdzielczości do jakości zbliżonej 4K. Jest to więc najtańszy 65-calowy telewizor QLED, którego zakup ma sens. Model ten ponadto wyposażony jest w matrycę Dual LED zapewniającą wyraźny obraz i głębokie kolory, których odcieni, dzięki technologii Quantum Dot, jest w stanie wyświetlić w liczbie miliarda. Funkcja adaptacji obrazu i dynamiczny wzmacniacz dźwięku pozwolą dostosować obraz i dźwięk do warunków otoczenia. Ten telewizor dzięki złączu HDMI 2.1 i trybowi Real Game Enhancer+ sprawdzi się również jako ekran konsoli do gier nowej generacji. Z kolei funkcje Smart TV pozwolą nie tylko na rozrywkę online z popularnymi aplikacjami, ale także na bezprzewodowe łączenie się ze smartfonami i komputerami i przesyłanie obrazu oraz zarządzanie urządzeniami inteligentnego domu z poziomu kanapy. Cena, jaką trzeba zapłacić za ten telewizor 65 cali również należy do jego zalet. Poniższe zestawienie zawiera aktualne ceny Samsung QLED QE65Q74TAT w elektromarketach, w których aktualnie jest dostępny:

Samsung QLED QE65Q74TAT dostępny jest również w sprzedaży na raty 0% z odroczeniem i bez dodatkowych kosztów.

4. miejsce: Telewizor Sony KD-65XH9096 65 cali

Telewizor Sony KD-65XH9096 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LCD 100 Hz
 • Głośniki: 10 W + 10 W, 2.0 CH
 • Złącza: 4x HDMI (standard 2.1), 3x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • Klasa energetyczna: A
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu telefonu (w tym Apple AirPlay)
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 83,3 x 7,0 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 90,3 x 33,8 cm

Poszukując odpowiedzi na pytanie: “jaki telewizor będzie dla mnie najlepszy?” w pierwszej kolejności trzeba ustalić, do jakich zastosowań będzie nam potrzebny. Jeśli oprócz stworzenia domowego kina poszukujemy 65-calowego ekranu, który obsłuży gry na konsolach nowej generacji w rozdzielczości 4K przy 120 kl./s. – warto rozważyć zakup Sony KD-65XH9096, miejsce 4 rankingu telewizorów 65 cali. Sam producent rekomenduje ten model, jako “gotowy na PlayStation 5”. A ta “gotowość” przejawia się w zastosowaniu złącza HDMI w standardzie 2.1 oraz odpowiednich właściwościach obrazu. Ten model Sony został wyposażony w podświetlenie strefowe Full Array LED z technologią wzmocnienia kontrastu X-tended Dynamic Range. W efekcie otrzymujemy niezwykle ostry, realistyczny obraz z intensywnymi światłami i głęboką czernią. Ten realizm obrazu dodatkowo potęguje nasycenie barw. A to za sprawą technologii Triluminos Display, która oferuje znacznie szerszą paletę kolorów, niż standardowe telewizory LCD. Za działanie tych technologii w praktyce odpowiedzialny jest niezwykle wydajny procesor 4K HDR Processor X1. Posiada on zdolność interpolowania obrazów o niższej rozdzielczości do rozdzielczości 4K. Dzięki temu nawet filmy Full HD odtwarzane z bądź co bądź wciąż popularnych nośników DVD zyskują lepszą jakość. A jeśli o filmach mowa to fanów najpopularniejszej platformy streamingowej z pewnością ucieszy tryb Netflix Calibrated Mode który umożliwia oglądanie oryginalnych produkcji Netflixa w studyjnej jakości obrazu. O odpowiedni poziom wrażeń z oglądania filmów na Sony KD-65XH9096 dbają również technologie Dolby Vision i Dolby Atmos. Oprócz doskonałego obrazu w filmach i grach zaletą tego 65-calowego telewizora są również funkcje Smart TV. Preinstalowany system Android TV poprzez popularne aplikacje zapewnia dostęp do rozrywki online. Innymi z przydatnych funkcjonalności są możliwość nagrywania programów na dysk zewnętrzny oraz klonowanie ekranu smartfona. Poniższe zestawienie zawiera porównanie aktualnych cen w najpopularniejszych sklepach z elektroniką, w których telewizor Sony KD-65XH9096 65 cali jest obecnie dostępny:

Sony KD-65XH9096 dostępny jest również w sprzedaży ratalnej. Sprawdź porównanie ofert ratalnych w sklepach z ratami 0%.

5. miejsce: Telewizor LG 65NANO867NA 65 cali

Telewizor LG 65NANO867NA 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: 4K NanoCell Edge 100 Hz
 • Głośniki: 10 W + 10 W, 2.0 CH
 • Złącza: 4x HDMI (w tym 2 w standardzie 2.1), 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • Klasa energetyczna: A+
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu telefonu
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 145,1 x 84,0 x 6,4 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 145,1 x 91,0 x 32,4 cm

Piąte miejsce w rankingu telewizorów 65 cali zajmuje model LG 65NANO867NA. Telewizory z serii NanoCell to nowość w ofercie producenta LG. Ich główną cechą jest technologia wykorzystująca nanocząsteczki do oczyszczania kolorów w czego efekcie obraz jest o wiele bardziej żywszy i wyraźniejszy w porównaniu z obrazem wyświetlanym przez konwencjonalne panele. Funkcja Pure Colors doskonale sprawdza się w filmach, transmisjach sportowych oraz grach. A jeśli o grach mowa to rozgrywki na ekranie LG 65NANO867NA są dodatkowo optymalizowane przez technologie VRR, ALLM i EARC oraz złącze HDMI 2.1. Mówiąc w skrócie: niski input lag, wyraźna i płynna grafika bez zacięć i migania oraz wsparcie 4K@120 czynią ten 65 calowy telewizor idealnym ekranem do gier. Telewizor został wyposażony w wydajny procesor α7 Gen3 4K oraz technologię sztucznej inteligencji ThinQ. Rozpoznaje ona język polski i pozwala głosowo sterować telewizorem oraz urządzeniami podłączonymi do loT. Z kolei funkcje Smart TV dają m.in. dostęp do rozrywki online. Podsumowując, LG 65NANO867NA to telewizor kompletny o bardzo dobrych parametrach, jak na model ze średniej półki cenowej. Poniższa tabela zawiera zestawienie cen tego telewizora 65 cali LG w elektromarketach, w których obecnie jest dostępny.

LG 65NANO867NA możesz również kupić na raty. Sprawdź porównanie ofert na raty 0%.

6. miejsce: Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 65 cali

Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LCD IPS 60 Hz
 • Głośniki: 10 W + 10 W, 2.0 CH
 • Złącza: 3x HDMI, 3x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2, DVB-C,DVB-S2
 • Klasa energetyczna: A
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 83,6 x 8,3 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 90,7 x 31,9 cm
  Pełny opis i specyfikacja Xiaomi Mi LED TV 4S 65 cali

Poszukując telewizora 65 cali w cenie do 3000 zł warto rozważyć zakup Xiaomi Mi LED TV 4S, który zamyka ranking telewizorów 65 cali. Ten model posiada dziesięciobitowy ekran 4K z wysokim poziomem kontrastu i wiernym odwzorowaniem kolorów, których odcieni potrafi wyświetlić ponad miliard. Telewizor obsługuje standard HDR10+. Za wyświetlanie wysokiej jakości obrazu odpowiada również czterordzeniowy procesor A55 Quad Core 64 Bit. Dzięki tej wydajnej jednostce możemy oglądać płynny obraz bez smużenia również w najbardziej dynamicznych scenach w filmie, podczas transmisji sportowych i w grach. Telewizor posiada preinstalowany system operacyjny Android TV zapewniający dostęp do najpopularniejszych aplikacji online. Ponadto współpracuje z Asystentem Google i umożliwia sterowanie głosowe z wykorzystaniem pilota Mi Remote (w zestawie). To wszystko za rozsądną cenę. Zestawienie aktualnych cen telewizora Xiaomi Mi LED TV 4S 65 cali w sklepach, w których ten model jest obecnie dostępny zawarte jest w poniższej tabeli:

Xiaomi Mi LED TV 4S 65 cali dostępny jest również w sprzedaży ratalnej – sprawdź porównanie raty 0%. Możesz również sprawdzić promocje na ten telewizor.

Telewizory Samsung 65 cali

Poniższa lista telewizorów 65 cali Samsung, to modele, które nie zostały uwzględnione w rankingu telewizorów 65 cali. Telewizory te pochodzą z list bestsellerów największych elektromarketów w Polsce i są równie chętnie wybierane przez konsumentów. Przy każdym z nich prezentowane są najważniejsze informacje, w tym dane techniczne i porównanie aktualnych cen. Telewizory Samsung 65 cali wyświetlane są w kolejności od najtańszego do najdroższego.

Telewizor Samsung UE65TU8502U 65 cali

Telewizor Samsung UE65TU8502U 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LED, 50 Hz
 • Głośniki: 10 W + 10 W, 2.0 CH
 • Złącza: 3x HDMI 2.0, 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2C, tuner analogowy
 • Klasa energetyczna: A+
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 82,9 x 5,8 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 91,8 x 37,1 cm

Najważniejszym podzespołem w Samsung UE65TU8502U 65 cali jest w dynamiczny wyświetlacz krystaliczny, który wyświetla szczegółowy obraz z miliardem odcieni kolorów. Wyposażony został w technologię Dual LED, która dopasowuje temperaturę koloru podświetlenia do rodzaju oglądanej treści. Zapewnia to żywy i wyraźny obraz nawet pod szerokim kątem. Telewizor wspiera technologię HDR dzięki czemu kolory i detale widoczne są nawet w najciemniejszych scenach. Za sprawą systemu operacyjnego Tizen na tym modelu mamy dostęp do popularnych aplikacji Smart TV, a wśród nich: YouTube, Netflix, HBO GO, Apple TV. Telewizor umożliwia również klonowanie ekranu smartfona, a przez panel SmartThings – zarządzanie urządzeniami inteligentnego domu z poziomu kanapy. Ten 65 calowy model Samsung dzięki trójstronnie bezramkowemu designowi ładnie prezentuje się na ścianie, a tryb Ambient pozwala zamienić czarną taflę ekranu w stylowy dodatek wyświetlający np. galerię rodzinnych zdjęć. Jest przy tym stosunkowo tani. Poniższe zestawienie zawiera aktualne ceny telewizora Samsung UE65TU8502U 65 cali w elektromarketach, w których jest obecnie dostępny:

Samsung UE65TU8502U dostępny jest również na raty 0%. Sprawdź porównanie wysokości rat oraz promocje z tym telewizorem.

Telewizor Samsung QLED QE65Q67TAU 65 cali

Telewizor Samsung QLED QE65Q67TAU 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: QLED, 50 Hz
 • Głośniki: 10 W + 10 W, 2.0 CH
 • Złącza: 3x HDMI 2.0, 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2C, tuner analogowy
 • Klasa energetyczna: A+
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu telefonu
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 82,9 x 5,8 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 90,8 x 28,9 cm

Samsung QLED QE65Q67TAU to podstawowy model z linii telewizorów QLED 65 cali firmy Samsung. Jedną z jego najważniejszych zalet jest technologia Quantum Dot, która wypełnia obraz miliardem odcieni kolorów, niezależnie od jasności. Z kolei technologia podświetlenia Dual LED zapewnia wyraźne kontrasty, nawet pod szerszym kątem, a Quantum HDR sprawia, że tel kolory kontrasty są zachowane także w ciemnych i bardzo jasnych fragmentach obrazu. Telewizor wyposażony został w procesor Quantum Lite, który wyświetla doskonały obraz 4K, ale już nieco gorzej radzi sobie z obrazami o niższej rozdzielczości. W funkcję interpolacji obrazu o niższej rozdzielczości do zbliżonej 4K oferuje procesor Quantum 4K, dostępny choćby w modelu znajdującym się o jedną półkę wyżej: Samsung QLED QE65Q74TAT z 3 miejsca naszego rankingu telewizorów 65 cali. Pozostając przy porównaniu funkcje Smart TV są takie same, z tym samym systemem operacyjnym Tizem, panelem SmartThings (sterowanie urządzeniami inteligentnego domu), funkcją Remote Access (zdalny dostęp i edycja dokumentów komputera), i klonowaniem ekranu smartfona. Wrażenie z oglądania obrazów na tym telewizorze 65 cali potęguje trójstronnie bezbramkowy design. A gdy nie korzystamy z jego podstawowych funkcji za sprawą trybu Ambient może stać się galerią zdjęć prezentowanych na takim samym tle, jak ściana na której wisi. Jako podstawowy model QLED Samsung QE65Q67TAU jest również atrakcyjny cenowo. Poniższe zestawienie zawiera porównanie cen tego modelu w sklepach z elektroniką, a których obecnie jest dostępny:

Samsung QLED QE65Q67TAU dostępny jest również w sprzedaży ratalnej na raty 0%. Sprawdź porównanie ofert ratalnych na zakup tego telewizora.

Telewizor Samsung QLED QE65Q80TAT 65 cali

Telewizor 65 cali Samsung QLED QE65Q80TAT
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: QLED, LCD VA, 100 Hz
 • Głośniki: 60 W, 2.2.2 CH
 • Złącza: 1x HDMI 2.1, 2x HDMI 2.0, 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2CS2 x 2, tuner analogowy
 • Klasa energetyczna: B
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu telefonu
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 144,7 x 83,1 x 5,4 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 144,7 x 90,5 x 28,9 cm

Samsung QLED QE65Q80TAT jest jednym z najczęściej wybieranych telewizorów 65 cali Samsung przez bardziej wymagających użytkowników i jako ekran do konsoli wideo. Wyposażony został w panel z bezpośrednim strefowym podświetleniem 8x, co pozwala na wyświetlanie wyraźnych detali. Technologia Quantum Dot zapewnia możliwość wyświetlania kolorów w miliardzie odcieni dzięki czemu są one doskonałe, niezależnie od jasności. Obrazem w tym modelu steruje układ Quantum 4K, który dzięki sztucznej inteligencji w czasie rzeczywistym skaluje obrazy o niższej rozdzielczości do jakości zbliżonej 4K. Dopełnienim jest technologia Quantum HDR 1500, która sprawia, że kolory i detale są doskonale widoczne nawet w najciemniejszych i najjaśniejszych scenach. Ponadto telewizor wyposażony jest w funkcję adaptacji obrazu (automatyczna regulacja jasności w zależności od warunków oświetlenia w otoczeniu) oraz dźwięk podążający za obiektem. Ten model jest odpowiednim wyborem dla graczy dzięki funkcjom Freesync, Dynamicznemu Korektorze Czerni, częstotliwości odświeżania obrazu i złączu HDMI 2.1. Zapewniają one płynne i dynamiczne obrazy oraz obsługę gier 4K przy 120 kl./s. na konsolach najnowszej generacji. Telewizor posiada bardzo dobrej jakości głośniki, a dzięki Q-Symphony dźwięk można dodatkowo idealnie zestroić z dedykowanym soundbarem (sprzedawane oddzielnie). Ten tv 65 cali posiada również funkcje Smart TV z dostępem do najpopularniejszych aplikacji na telewizory. Umożliwia sterowanie urządzeniami inteligentnego domu oraz bezprzewodowe klonowanie ekranu komputera i smartfona. Funkcja Muli View pozwala na dzielenie ekranu na pół i jednoczesne oglądanie programu TV oraz przeglądanie zawartości smartfona. Wrażenia z korzystania z tego 65-calowego telewizora potęguje trójstronnie bezbramkowy design. Aktualne ceny Samsung QLED QE65Q80TAT w poszczególnych sklepach zawarte są w poniższym porównaniu:

Telewizor Samsung QLED QE65Q700TAT 65 cali

Telewizor Samsung QLED QE65Q700TAT 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: QLED, 100 Hz
 • Głośniki: 60 W, 4.2.2 CH
 • Złącza: 1x HDMI 2.1, 3x HDMI 2.0, 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2CS2 x 2, tuner analogowy
 • Klasa energetyczna: B
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu telefonu
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 144,7 x 83,1 x 3,5 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 144,7 x 90,5 x 28,9 cm

Samsung QLED QE65Q700TAT to telewizor 65 cali z serii QLED tego producenta dostarczający obraz w jakości 8K. Telewizor wyposażony jest w panel z 33 milionami pikseli i bezpośrednim strefowym podświetleniem 12x. Efekt? Niezwykle szczegółowy obraz z wyraźnymi kontrastami, który dzięki technologi Quantum Dot odznacza się doskonałymi, realistycznymi kolorami. Wrażenia z oglądania treści na tym tv 65 cali potęguje trójstronnie bezbramkowy design. Sercem tego modelu jest bardzo wydajny procesor Quantum 8K, który wykorzystując technologię uczenia maszynowego interpoluje obrazy o niższej jakości do jakości możliwie zbliżonej 8K. Obraz jest dodatkowo optymalizowany przez technologię Quantum HDR 1000 za sprawą której kolory i detale zachwycają nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach. Ponadto telewizor wyposażony jest w przydatne funkcje, takie jak funkcja adaptacji obrazu i dźwięk podążający za obiektem. Ta pierwsza analizuje warunki oświetlenia panujące na zewnątrz i automatycznie reguluje jasność tak, by obraz był zawsze optymalnie dostrojony. Z kolei OTS+ pozwala doświadczyć kinowej jakości dźwięku, który podąża za obiektem na ekranie telewizora. A jeśli o dźwięku mowa to funkcja Q-Symphony dostarcza idealny dźwięk przestrzenny z dedykowanego soundbara (model Q800T sprzedawany osobno). Samsung QLED QE65Q700TAT sprawdzi się również jako ekran konsoli wideo. Dzięki niskiemu input lag, częstotliwości odświeżania i złączu HDMI w standardzie 2.1 telewizor obsłuży również gry 4K nowej generacji. Ten tv 65 cali posiada funkcje Smart TV. System operacyjny Tizen zapewnia dostęp do najpopularniejszych aplikacji telewizyjnych. Panel SmartThings umożliwia sterowanie urządzeniami inteligentnego domu z poziomu kanapy. Z kolei funkcja Remote Access pozwoli zamienić telewizor w domowe biuro umożliwiając bezprzewodowe wyświetlanie obrazu z komputera. Aktywowania klonowania ekranu smartfona możliwe jest po zbliżeniu obu urządzeń, a funkcja Multi View pozwala na jednoczesne oglądanie programu TV i przeglądanie zawartości smartfona na ekranie telewizora. Jak na swoje możliwości cena tego telewizora jest atrakcyjna. Aktualne ceny Samsung QLED QE65Q700TAT w skleepach, w których ten model jest dostępny prezentowane są w poniższym zestawieniu:

Jeśli nie jesteś przekonany co wielkości ekranu sprawdź również popularne telewizory 55 cali Samsung i innych producentów. Jeśli rozważasz zakup telewizora na raty – sprawdź porównanie ofert na raty 0%. A jeśli poszukujesz okazji cenowych – sprawdź aktualne promocje na telewizory.

Telewizory LG 65 cali

Poniższy przegląd telewizorów 65 cali LG to modele, które nie znalazły się w rankingu telewizorów. Są jednak równie chętnie wybierane przez konsumentów w Polsce. Ta lista tworzona jest bowiem na podstawie list bestsellerów największych sieci elektromarketów w Polsce. Telewizory prezentowane są w kolejności od najtańszego do najdroższego. Dla każdego modelu przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych danych technicznych, informacji oraz cen w poszczególnych sklepach z elektroniką.

Telewizor LG 65NANO816NA 65 cali

Telewizor LG 65NANO816NA 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: 4K NanoCell Edge 50 Hz
 • Głośniki: 10 W + 10 W, 2.0 CH
 • Złącza: 2x HDMI, 1x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • Klasa energetyczna: A+
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu telefonu
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 84,0 x 6,4 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 91,0 x 32,4 cm

LG 65NANO816NA to telewizor 65 cali z technologią NanoCell, która odfiltrowując mdłe barwy wyświetla żywy obraz z czystymi kolorami. Jest to tańszy odpowiednik modelu LG 65NANO867NA z naszego rankingu telewizorów. Różnica pomiędzy tymi modelami sprowadza się do mniejszej częstotliwości odświeżania (50 Hz) oraz mniejszej liczby złączy USB i HDMI, w tym brak HDMI w standardzie 2.1 w LG 65NANO816NA. Jeśli więc poszukujemy telewizora 65 cali do podstawowych zastosowań z dobrej jakości obrazem i nie zależy nam obsłudze gier 4K przy 120 klatkach na sekundę warto rozważyć zakup tego modelu. Tym bardziej, że pozostałe technologie optymalizacji obrazu w filmach i grach są takie same. Podobnie jest z funkcjami Smart TV oraz obsługą telewizora i urządzeń domowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji ThinQ. Ponadto LG 65NANO816NA uzyskał certyfikat UL Verifield potwierdzający zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa w zakresie zagrożenia fitobiologicznego źródła LED, które spełnia z nawiązką. Tym samym użytkowanie tego ekranu jest bezpieczniejsze i pozwala na dłuższe korzystanie bez efektu zmęczonych oczu w porównaniu z konwencjonalnymi ekranami. Poniższe zestawienie zawiera porównanie aktualnych cen LG 65NANO816NA w sklepach, w których jest obecnie dostępny:

LG 65NANO816NA dostępny jest również w sprzedaży ratalnej. Sprawdź porównanie ofert zakupu telewizorów na raty 0% w elektromarketach.

Telewizory LG OLED65BX3LB 65 cali

LG OLED65BX3LB
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: OLED 100 – 120 Hz
 • Głośniki: 40 W, 2.2 CH
 • Złącza: 4x HDMI (w tym 2x HDMI 2.1), 3x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • Klasa energetyczna: A
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, sterowanie głosem, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu (w tym Apple AirPlay)
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 144,9 x 83,0 x 4,7 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 144,9 x 86,9 x 24,6 cm

Telewizor LG OLED65BX3LB 65 cali to najtańszy spośród telewizorów OLED LG rocznika modelowego 2020/21. Najważniejszą różnicą jeżeli chodzi o podzespoły pomiędzy tym modelem a telewizorami z rankingu telewizorów jest procesor. W tym modelu zastosowano procesor α7 Gen3, a z kolei różnice pomiędzy oboma procesorami sprowadzają się do zaawansowanych algorytmów uczenia głębokiego. I o ile obraz zoptymalizowany przez procesor α9 Gen3 możemy określić przymiotnikiem “perfekcyjny”, o tyle ten dostarczany przez α7 Gen3 niech opisze przymiotnik “fantastyczny”. Różnica więc pomiędzy oboma modelami nie jest znaczna. A różnic nie znajdziemy w ogóle w najważniejszych technologiach optymalizacji obrazu w filmach, transmisjach sportowych i grach. Podobnie jest z funkcjami Smart TV oraz sztuczną inteligencją ThinQ umożliwiającą sterowanie telewizorem i urządzeniami domowymi podłączonymi do loT. Jeśli więc zależy nam na fantastycznych wrażeniach z oglądania filmów, transmisji sportowych oraz gier konsolowych (w tym nowej generacji) i nie jesteśmy profesjonalistami – warto rozważyć zakup tego modelu. Tym bardziej, że różnicą “na plus” jest cena tego OLEDa. Poniższe zestawienie zawiera porównanie aktualnych cen telewizora LG OLED65BX3LB 65 cali w elektromarketach w Polsce:

LG OLED65BX3LB dostępny jest również w sprzedaży na raty. Sprawdź porównanie rat 0% na zakup LG OLED65BX3LB oraz promocje na telewizory.

Telewizory Sony 65 cali

Poniższa lista to zestawienie telewizorów Sony 65 cali, które nie zostały uwzględnione w rankingu telewizorów. Są jednak równie chętnie wybierane przez konsumentów w Polsce i mogą być alternatywą dostosowaną do indywidualnych preferencji przy wyborze telewizora dla siebie. Telewizory te znajdują się na listach bestsellerów największych sieci sklepów z elektroniką. Prezentujemy je w kolejności od najtańszego do najdroższego. Dla każdego modelu przygotowaliśmy najważniejsze informacje, w tym dane techniczne i porównanie aktualnych cen w sklepach.

Telewizor Sony KD-65XH8096 65 cali

Sony KD-65XH8096
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LCD 50 Hz
 • Głośniki: 10 W + 10 W, 2.0 CH
 • Złącza: 4x HDMI 2.0, 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • Klasa energetyczna: A
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu (w tym Apple AirPlay)
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 146,2 x 84,1 x 7,1 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 145,0 x 90,5 x 34,0 cm

Sony KD-65XH8096 to telewizor 65 cali stworzony do podstawowych zastosowań, jednak z wysokiej jakości obrazem i kompletnymi funkcjami Smart TV. Za jakość obrazu odpowiada wydajny procesor X1 4K HDR Processor. Wyposażony jest w technologię 4K X-Reality PRO, która obrazy o niższej rozdzielczości (2K i Full HD) poddaje interpolacji do rozdzielczości 4K. Za dokładność reprodukowanych barw, a tym samym żywe kolory i jeszcze bardziej realistyczne obrazy odpowiada technologia Trilumionos. Z kolei technologia Motionflow XR zapewnia mniejsze rozmazanie i większą płynność ruchu w dynamicznych scenach. Obraz HDR i wciągające wrażenia kinowe dostarcza system Dolby Vision, a Dolby Atmos zapewni wyraźny, wielowymiarowy dźwięk. System operacyjny telewizora oparty jest na platformie Android TV z aplikacjami w liczbie ponad 5000. Sony KD-65XH8096 jest jednym z telewizorów rekomendowanych przez Netflix do korzystania z tej aplikacji streamingowej. W klonowaniu ekranu i sterowaniu urządzeniami zewnętrznymi telewizor współpracuje także z Apple AirPlay oraz Apple HomeKit. Poniższe zestawienie zawiera porównanie cen Sony KD-65XH8096 w sklepach, w których jest aktualnie dostępny:

Sony KD-65XH8096 dostępny jest również w sprzedaży ratalnej. Sprawdź porównanie ofert ratalnych w elektromarketach z ratami 0% na telewizory.

Telewizory Sony KD-65XH9505 65 cali

Sony KD-65XH9505
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LCD 100 Hz
 • Głośniki: 10 W + 10 W +5 W + 5 W, 2.2 CH
 • Złącza: 4x HDMI (standard 2.1), 3x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
 • Klasa energetyczna: B
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, klonowanie ekranu (w tym Apple AirPlay)
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 144,8 x 83,3 x 7,0 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 144,8 x 90,6 x 35,3 cm

Sony KD-65XH9505 to aktualnie najbardziej “wypasiony” telewizor 65 cali LCD z gamy modelowej 2020/21 firmy Sony. Posiada strefowe podświetlenie Full Array LED dzięki któremu uzyskuje realistyczny obraz z bogactwem szczegółów a technologia Xtended Dynamic Range PRO jeszcze bardziej wzmacnia kontrast. Dokładając do tego object-base HDR remaster, czyli pojedyncze remasterowanie obiektów na ekranie dla lepszego odtworzenia ich głębi i tekstur oraz technologię Triluminos Display odpowiadającą za wyświetlanie realistycznych kolorów – otrzymujemy obraz, który śmiało może konkurować z telewizorami OLED. Jest to więc telewizor przeznaczony dla wymagających użytkowników, którzy preferują ekran LCD. Sprawdzi się w każdym zastosowaniu. Również jako ekran konsoli do gier nowej generacji. Sony KD-65XH9505 to także doskonały Smart TV z systemem operacyjnym Android TV z dostępem do ponad 5000 aplikacji. Posiada tryb Netflix Calibrated Mode (studyjna jakość obrazu produkcji Netflix), a w klonowaniu obrazu z urządzeń zewnętrznych współpracuje również z produktami Apple (poprzez Apple AirPlay i Apple HomeKit). Z powodu zastosowanych technologii i możliwości Sony KD-65XH9505 jego cena nie należy do najniższych. Poniższe stawienie zawiera porównanie aktualnych cen tego 65-calowego telewizora Sony w sklepach z elektroniką, w których jest aktualnie dostępny:

Sony KD-65XH9505 Dostępny jest również w sprzedaży ratalnej. Sprawdź porównanie ofert rat 0% na telewizory.

Telewizory Philips 65 cali

Poniższy przegląd to telewizory 65 cali Philips, które nie znalazły się w rankingu telewizorów. Są to jednak modele równie często wybierane przez konsumentów. Ich lista jest tworzona na podstawie bestsellerów największych sieci sklepów z elektroniką w Polsce. Telewizory prezentowane są w kolejności od najtańszego do najdroższego. Przy każdym modelu znajduje się zbiór najważniejszych danych technicznych, informacje oraz ceny w elektromarketach.

Telewizor Philips 65PUS8535/12 65 cali

Telewizor Philips 65PUS8535/12
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LCD 60 Hz
 • Głośniki: 20 W, 2.0 CH
 • Złącza: 4x HDMI (standard 2.0), 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
 • Klasa energetyczna: A+
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 145,9 x 84,1 x 8,6 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 145,9 x 91,1 x 26,9 cm

Philips 65PUS8535/12 to telewizor 65 cali z serii Performance. Charakteryzuje się bardzo dobrej jakości obrazem i dźwiękiem oraz oczywiście wbudowanym systemem Ambilight. Wyraźny kontrast, głębia kolorów oraz płynne ruchy to zasługa wydajnego procesora Philips P5. Obraz jest dodatkowo optymalizowany dzięki formatom HDR, w tym HDR 10+ i Dolby Vision. Dzięki nim obrazy odznaczają się bogactwem szczegółów i wyglądają realistycznie – niezależnie od źródła. Na uwagę zasługuje również dźwięk. Dzięki Dolby Atmos możemy usłyszeć czysty, pełen szczegółów dźwięk przestrzenny. Telewizor wyposażony jest w podstawowy dwukanałowy system głośników 20 W, jednak dzięki funkcji DTS Play-Fi możemy bezprzewodowo połączyć go z głośnikami zewnętrznymi. Preinstalowany w Philips 65PUS8535/12 system Android TV zapewnia dostęp do wszystkich aplikacji Smart TV, a komunikację nim ułatwi pilot z wbudowaną klawiaturą QWERTY oraz sterowaniem głosowym. Telewizor posiada wbudowaną funkcję Asystenta Google i współpracuje z usługą Alexa. Umożliwia zatem m.in. głosowe sterowanie urządzeniami inteligentnej sieci domowej. Do najważniejszych zalet tego modelu należy również cena. Poniższe zestawienie zawiera ceny Philips 65PUS8535/12 w poszczególnych elektromarketach:

Telewizor Philips 65OLED855/12 65 cali

Telewizor Philips 65OLED855/12
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: OLED 120 Hz
 • Głośniki: 10 W + 10 W + 30 W, 2.1 CH
 • Złącza: 4x HDMI (standard 2.0), 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
 • Klasa energetyczna: B
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 144,9 x 82,9 x 5,8 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 144,9 x 89,7 x 28,6 cm

Philips 65OLED855/12 to jeden z najlepszych 65-calowych telewizorów OLED producenta Philips. Model został doceniony przez ekspertów zdobywając wyróżnienia w iF Design Award 2020 i Reddot Winner 2020. Telewizor odznacza się przede wszystkim nieskazitelnym obrazem nawet pod szerokim kątem patrzenia, jaki dostarcza technologia OLED. Ponadto wyposażony jest w wydajny procesor Philips P5, który razem z obsługą technologii HDR: HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG dostarcza nieskazitelny obraz zarówno podczas seansów filmowych, jak i rozgrywek wideo. Dźwięk przestrzenny w tym modelu zapewnia technologia Dolby Atmos, a DTS Play-Fi pozwala na podłączenie głośników bezprzewodowych. Pełnię wrażeń zapewnia zintegrowany system Ambilight emitujący wokół telewizora poświatę w kolorach wyświetlanego na ekranie obrazu. Philips 65OLED855/12 wyposażony jest w system Android TV oraz umożliwia głosowe sterowanie funkcjami samego telewizora, jak i urządzeniami połączonymi w inteligentnej sieci domowej. Mimo to urządzenie posiada kilka braków i cech wśród których najważniejsze to brak HDMI w standardzie 2.0 i wysoka cena, co sprawia, że wśród dostępnych na rynku telewizorów 65 cali OLED możemy znaleźć lepszą alternatywę. Poniższe zestawienie zawiera aktualne ceny Philips 65OLED855/12 w poszczególnych sklepach:

Telewizory TCL 65 cali

Poniższe zestawienie to najpopularniejsze telewizory 65 cali TCL. Ich lista tworzona jest na podstawie list bestsellerów największych sklepów z elektroniką w Polsce. Dla każdego tv 65 cali TCL zebraliśmy najważniejsze informacje o danych technicznych, funkcjach i cenach. Telewizory prezentowane są w kolejności od najtańszego do najdroższego.

Telewizor TCL 65P615 65 cali

Telewizor TCL 65P615 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LCD VA, 50 Hz
 • Głośniki: 9.5 W + 9.5 W, 2.0 CH
 • Złącza: 3x HDMI 2.0, 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/C/S2
 • Klasa energetyczna: A++
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 146,5 x 85,0 x 7,8 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 146,5 x 92,0 x 29,8 cm

Telewizor 65 cali TCL 65615 to jeden z podstawowych modeli tego producenta. Odznacza się precyzyjnym obrazem w jakości 4K z obsługą HDR 10. Tym samym oferuje wyraźne, szczegółowe obrazy z dokładnymi kolorami. Są one dodatkowo optymalizowane przez technologię Smart HDR, która nie tylko poprawia natywny HDR, ale również konwertuje SDR na HDR dostarczając tym samym obraz o możliwie najwyższej jakości nawet z treści bez zwartości HDR. Dzięki temu szczegóły są wyraźnie widoczne zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Z kolei funkcja Micro Dimming w czasie rzeczywistym analizuje obraz w około stu osobnych strefach i dostosowując jasność znacznie wzmacnia kontrast. W parze z bardzo dobrej jakości obrazem idzie wyraźny dźwięk z efektem przestrzennym uzyskiwanym dzięki systemowi Dolby Audio. Ten tv 65 cali to również bardzo dobry Smart TV obsługiwany przez uznawany za najlepszy system operacyjny Android TV. Dzięki niemu uzyskujemy dostęp do popularnych aplikacji TV, w tym Netflix, YouTube, HBO GO, Player, Ipla, Spotify i innych. Wbudowana funkcja Alexa i Asystent Google umożliwiają głosową komunikację i sterowanie funkcjami telewizora. Podsumowując, ten model TCL jest bardzo dobrym telewizorem jak na cenę, za jaką jest oferowany. A aktualne ceny TCL 65615 w poszczególnych sklepach zawarte są w poniższym porównaniu:

Telewizor TCL 65X10 65 cali

TCL 65X10
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LCD VA 100 Hz
 • Głośniki: 50 W, 2.2 CH
 • Złącza: 3x HDMI (standard 2.0), 2x USB, CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/C/S2
 • Klasa energetyczna: A+
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 144,6 x 84,1 x 8,1 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 144,8 x 93,1 x 33,7 cm

TCL 65X10 to telewizor 65 cali wyposażony w technologię Mini LED. Panel tego telewizora posiada 15000 diod LED, które podzielone są na 768 stref. Przekłada się to na niezwykłą ostrość obrazu, który jest realistyczny i pełen szczegółów. W dodatku jest w stanie odtworzyć ponad miliard odcieni kolorów, które są idealnie nasycone i po prostu budzą zachwyt. Częstotliwość odświeżania tego wyświetlacza wynosi 100 Hz, co zapewnia płynną jakość obrazu także w dynamicznych scenach. Dzięki HDR10+ kolory i detale na tym telewizorze są bardzo dobrze widoczne nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach. Kinowych wrażeń podczas oglądania filmów dostarcza system Dolby Vision. Wrażenia potęguje trójstronnie bezbramkowy design. Z idealnym obrazem współgra idealny dźwięk dzięki systemowi Dolby Atmos i zintegrowanemu z telewizorem wysokiej klasy soundabrowi ONKYO o mocy 2 x 40 W. Taki zestaw pozwala dostarczać kinowych wrażeń we własnych czterech ścianach. Ten tv 65 cali to również Smart TV obsługiwany przez system operacyjny Android TV. Dzięki niemu uzyskujemy dostęp do świata nieograniczonej rozrywki online, w tym popularnych aplikacji, takich jak Netflix, YouTube, HBO GO, Google Play, Player, Ipla, Spotify, Amazon Prime Video i wielu innych. Funkcja Alexa i Asysten Google umożliwiają głosowe sterowanie telewizorem i urządzeniami inteligentnego domu. Cena tego modelu nie jest niska, jednak biorąc pod uwagę jakość obrazu mogącą śmiało konkurować z telewizorami OLED oraz zintegrowany system audio można przyznać, że jest on wart swojej ceny, która korzystnie wypada na tle konkurencji. A aktualne ceny online w poszczególnych elektromarketach w Polsce zawarte są w poniższym porównaniu:

Telewizory Panasonic 65 cali

Poniżej prezentujemy przegląd telewizorów 65 cali Panasonic, które nie znalazły się w rankingu telewizorów, ale są równie często wybieranymi modelami przez konsumentów. Są to najpopularniejsze modele tego producenta w Polsce. Dla każdego prezentujemy najważniejsze dane techniczne oraz informacje o funkcjach i aktualnych cenach. Telewizory prezentowane są w kolejności od najtańszego do najdroższego. 

Telewizor Panasonic TX-65HX580E 65 cali

Telewizor Panasonic TX-65HX580E 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LCD VA 50 Hz
 • Głośniki: 20 W, 2.0 CH
 • Złącza: 4x HDMI (standard 2.0), 2x USB, 2x CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/C/S2
 • Klasa energetyczna: A+
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 146,2 x 84,2 x 7,5 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 146,2 x 89,1 x 27,5 cm

Panasonic TX-65HX580E to telewizor 4K HDR o przekątnej ekranu 65 cali. Obsługuje formaty HDR10 i Hybrid Log-Gamma (HLG), dzięki którym, w porównaniu do SDR, obraz wyróżnia się jaśniejszą bielą i głębszą czernią. Ponadto telewizor obsługuje format Dolby Vision, który poprzez optymalizowanie HDR w poszczególnych scenach dodaje realizmu wyświetlanym obrazom. A za przetwarzanie obrazu ze źródła odpowiedzialny jest wydajny procesor 4K Studio Colour Engine, który zapewnia wyświetlanie krystalicznych i realistycznych barw oraz bardzo dobrą wyrazistość ruchu. Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi oraz obsłudze aplikacji telewizyjnych takich jak Netflix i YouTube telewizor zapewnia dostęp do rozrywki video online. Z kolei funkcja Media Player umożliwia odtwarzanie filmów, zdjęć i muzyki z urządzeń USB. Podsumowując Panasonic TX-65HX580E to bardzo dobry tv 65 cali za rozsądną cenę do codziennego oglądania programów telewizyjnych, który sprawdzi się również podczas wieczornych seansów filmowych. Aktualne ceny tego modelu Panasonic w sklepach, w których jest dostępny zawarte są w poniższym porównaniu:

Telewizor Panasonic TX-65HX710E 65 cali

Telewizor Panasonic TX-65HX710E 65 cali
 • Ekran: 65 cali 4K Ultra HD
 • Matryca: LCD VA 50 Hz
 • Głośniki: 24 W, 2.0 CH
 • Złącza: 4x HDMI (standard 2.0), 2x USB, 2x CI+, Ethernet (LAN)
 • Tuner: DVB-T2/C/S2
 • Klasa energetyczna: A+
 • Funkcje: Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth
 • Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x gł.): 145,2 x 83,6 x 7,2 cm
 • Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 145,2 x 89 x 25,1 cm

Panasonic TX-65HX710E od opisanego wyżej modelu tv 65 cali Panasonic TX-65HX580E odróżnia przede wszystkim wygląd zewnętrzny (srebrna obudowa) oraz rozbudowane funkcje Smart. Obraz w tym modelu jest więc równie realistyczny dzięki obsłudze wielu formatów o szerokim zakresie dynamicznym, w tym Dolby Vision, który filmom odtwarzanym z dysków Blu-ray i transmisjom strumieniowym w jakości 4K zapewnia znakomite barwy, kontrast i jasność. Technologia 4K Colour Engine z kolei dostarcza naturalnych, realistycznych, żywych kolorów, co potęguje pozytywne wrażenia podczas oglądania. Jeśli chodzi o funkcje Smart TV to ten model obsługiwany jest przez system operacyjny Android TV umożliwiający dostęp do największej liczby aplikacji telewizyjnych. Jest to więc telewizor stworzony do wieczornych seansów z serialami Netflix, czy HBO GO. Korzystanie z aplikacji ułatwia Asystent Google, dzięki któremu możliwe jest głosowe wyszukiwanie tytułów. Ponadto wbudowana funkcja Chromecast built-in umożliwia strumieniowe przesyłanie i odtwarzanie zdjęć, filmów i muzyki z telefonu na ekranie telewizora. Aktualne zestawienie cen w sklepach, w których ten model jest dostępny prezentujemy poniżej:

Wymiary i odległość od telewizora 65 cali

Telewizor 65 cali ma wymiary około 145 cm szerokości, około 84 cm wysokości i około 7 cm głębokości bez podstawy. Różnica w zależności od obudowy może wynosić +/- 2 cm, a w przypadku ultracienkich telewizorów (jak np. LG OLED55GX3LA) ich głębokość może wynosić zaledwie 2 cm. Natomiast przekątna samego ekranu telewizora 65 cali wyrażona w centymetrach wynosi dokładnie 165,1 cm.

Przygotowując miejsce na telewizor warto zwrócić uwagę na wymiary telewizora z podstawą, jeśli nie planujemy powieszenia telewizora na ścianie. Dokładne wymiary poszczególnych tv 65 cali zarówno bez podstawy, jak i z podstawą prezentujemy w opisie każdego modelu powyższej.

Wymiary telewizora mają znaczenie nie tylko pod kątem dopasowania do miejsca, w którym mają być zainstalowane, ale również dla określenia odległości widza od ekranu. Ponieważ optymalna odległość zależna jest od rozdzielczości telewizora, wyświetlanego obrazu, jak również indywidualnych preferencji każdego użytkownika – określmy minimalną odległość od telewizora 65 cali.

Minimalna odległość to taka, z której patrząc na ekran nie widać pojedynczych pikseli. Jest ona różna dla różnych rozdzielczości obrazu. I tak dla obrazów w jakości 4K tą odległość określa się poprzez pomnożenie wysokości telewizora razy 1,5. W przypadku obrazów HD iloczyn ten wynosi 3. A przy rozdzielczości SD minimalna odległość będzie sześciokrotnością wysokości telewizora.

Poniższa tabela zawiera minimalne odległości wzroku widza od telewizora 65 cali w zależności od rozdzielczości:

JakośćOdległość od ekranu (około)
4K1,2 metr
HD2,5 metra
SD5 metrów

Telewizory 65 cali – pytania i odpowiedzi

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o telewizory 65 cali. To FAQ zawiera skondensowane w krótkich odpowiedziach informacje zawarte na tej stronie. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące cię zagadnienie – prześlij nam pytanie lub pozostaw w komentarzu. Postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Jaki jest najlepszy telewizor 65 cali?

Przeglądając aktualne modele telewizorów 65 cali dostępne na rynku naszym zdaniem najlepszym wyborem jest model LG OLED65GX3LA.

W tym przedziale cenowym możesz rozważyć zakup modelu Xiaomi Mi LED TV 4S 65 cali.

Około 145 cm szerokości, około 84 cm wysokości i około 7 cm głębokości bez podstawy. Dokładne wymiary mogą się różnić w zależności od obudowy o +/- 2 cm, a w przypadku ultracienkich modeli jeszcze więcej. Przekątna ekranu wyrażona w centymetrach wynosi dokładnie 165,1 cm.

Optymalna odległość zależy od indywidualnych preferencji widza, natomiast minimalna odległość uzależniona jest od jakości obrazu. Dla obrazów 4K jest to około 1,2 metra, a dla obrazów w jakości HD około 2,5 metra.

Kliknij, aby ocenić od 1 do 5
[Głosów: 5 Ocena: 5]
Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *