Najlepszy abonament na telefon

Jaki najlepszy abonament na telefon? Kup przez internet

Poszukujesz najlepszego abonamentu dla siebie? Sprawdź nasze porównanie ofert operatorów komórkowych. Znajdziesz w nim najlepszy abonament bez telefonu z jednym lub więcej numerami. Jeśli jednocześnie planujesz zmianę operatora, to w poniższym porównaniu znajdziesz również najlepszą ofertę na abonament dla przenoszących numer. A jeśli poszukujesz najlepszego abonamentu na telefon z urządzeniem, to w tym poradniku sprawdzisz także porównanie abonamentów z najpopularniejszymi telefonami. W każdym przypadku możesz zamówić sam abonament oraz telefon na abonament przez internet z darmową dostawą pod wskazany adres i prawem odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.

Najlepszy abonament bez telefonu

Jeśli masz już telefon i chciałbyś zamówić abonament bez urządzenia to poniższe porównanie jest odpowiednie dla ciebie. Zawiera ono zestawienie najlepszych ofert operatorów komórkowych. Przygotowując je wzięliśmy pod uwagę najważniejsze kryterium wyboru abonamentu, tj. stosunek zawartości pakietu do ceny abonamentu. Zawartość pakietu to:

 1. Liczba minut w ramach pakietu.
 2. Liczba SMSów/MMSów w ramach pakietu.
 3. Wysokość transferu danych w ramach pakietu.
 4. Opcje dodatkowe w ramach pakietu.

W pierwszym porównaniu zestawiamy ceny abonamentu z nowym numerem, a w kolejnych punktach prezentujemy bonifikaty za przeniesienie numeru i zakupu co najmniej dwóch numerów w ramach jednego abonamentu.

Najlepsza oferta na abonament z nowym numerem

Najlepszy abonament z nowym numerem biorąc pod uwagę zawartość pakietu w stosunku do ceny to oferta operatora komórkowego Plush. W ramach tej oferty otrzymujemy:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych,
 • nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci,
 • 20 GB/mies. transferu danych + nielimitowany transfer danych z serwisów Facebook, Instagram oraz aplikacji Messenger i WhatsApp (nie wlicza się do podstawowego limitu danych),
 • 4 miesiące za 0 zł dla przenoszących numer.

Cena za ten pakiet wynosi 25 zł/mies. przy umowie na 24 miesiące.

Jeśli szukasz oferty z wysokim transferem danych w ramach pakietu, to najlepszy abonament znajdziesz u operatorów komórkowych Orange, Plus i Play. W ramach abonamentu w każdej z tych ofert otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz nielimitowany internet. Ten ostatni wiąże się pakietem danych, po wykorzystaniu którego pełna prędkość zostaje ograniczona. I właśnie wysokości tego pakietu dotyczą różnice w poszczególnych ofertach:

 • w sieci Play wysokość pakietu to 140 GB (1 Mb/s po wykorzystaniu pakietu), 10 zł/mies. rabatu i brak opłaty aktywacyjnej za zakup online. 5G w cenie abonamentu.
 • w sieci Orange wysokość pakietu to 80 GB (1 Mb/s po wykorzystaniu pakietu) + 25 GB miesięcznie przez cały okres trwania umowy do odebrania zupełnie za darmo po utworzeniu konta i zalogowaniu się do Mój Orange (na stronie www lub w aplikacji dostępnej na Andoid oraz iOS), co daje łącznie 105 GB transferu danych na miesiąc + 1 mies. za darmo za zakup online. Dostęp do 5G w cenie abonamentu.
 • w sieci Plus wysokość pakietu to 72 GB + 150 GB na 3 okresy rozliczeniowe (do wykorzystania tylko jeden raz). Po jego wykorzystaniu transfer zostaje ograniczony do 1 Mb/s, co jest prędkością wystarczającą do strumieniowania muzyki i swobodnego przeglądania treści w internecie. Dodatkowo w ramach abonamentu sieć oferuje dostęp do serwisu Tidal na cały okres trwania umowy. Dostęp do 5G w cenie abonamentu. W tym abonamencie nie jest oferowany dostęp do 5G. Bliźniacza oferta z dostępem do sieci 5G to dodatkowy koszt 15zł/mies. (koszt abonamentu wynosi więc 90 zł/mies.) i większy pakiet transferu danych wynoszący 100 GB.

Podsumowując – to, który abonament okaże się najlepszy zależy od indywidualnych oczekiwań względem oferty poszczególnych operatorów komórkowych. Poniższe zestawienie zawiera porównanie abonamentów. Podane ceny dotyczą umów na czas określony 24 miesięcy i zawierają rabaty za udzielenie zgody marketingowej i e-fakturę. Wszystkie oferty można zamówić przez internet z dostawą do domu:

OperatorZawartość pakietuCenaSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU Mobile Nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; od 10 do 30 GB transferu danych (20 GB po pół roku, 25 GB po roku, 30 GB po 2 latach); umowa na czas nieokreślony29 zł/mies. Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plush Nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 20 GB transferu danych, nielimitowany transfer z serwisów społecznościowych25 zł/mies. Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange Nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 60 GB transferu danych + 25 GB po zalogowaniu do Mój Orange (za darmo) + 1 mies. za 0 zł za zakup online80 zł/mies. Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus Nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 72 GB transferu + 150 GB extra na 3 okresy rozliczeniowe + Tidal na 24 mies.75 zł/mies. Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play Nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 140 GB transferu + 10 zł/mies rabatu i brak opłaty aktywacyjnej za zakup online65 zł/mies. Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile Nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 70 GB transferu danych.75 zł/mies. Przycisk "pokaż"

Najlepszy abonament dla przenoszących numer

Teraz, gdy poznaliśmy już najlepszy abonament komórkowy z nowym numerem przyjrzyjmy się ofertom operatorów komórkowych dla osób, które chcą zachować swój dotyczasowym numer, ale jednocześnie chcą przejść na abonament do innej sieci. Przekonanie abonentów innej sieci, aby zdecydowali się na zakup abonamentu z przeniesieniem numeru to dla operatorów nie lada wyzwanie, nie mniejsze niż przekonanie do przedłużenia umowy. Z tego powodu niektórzy z nich przygotowali specjalne rabaty, na czym tylko mogą korzystać osoby decydujące się na migrację do innej sieci komórkowej. Poniższe zestawienie zawiera bonifikaty za przeniesienie numeru z innych sieci u poszczególnych operatów.

OperatorBonifikata za przeniesienie numeruSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU Mobile brak
Logo operatora komórkowego Plush 4 miesiące abonamentu za 0 zł Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange 3 miesiące abonamentu za 0 zł + 1 mies. za zakup online Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus brak
Logo operatora komórkowego Play Drugi i kolejne numery za 25 zł Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 20 zł mniej za każdy kolejny numer Przycisk "pokaż"

Jak wynika z powyższego porównania 4 operatorów oferuje rabaty za przeniesienie numeru, z czego w dwóch przypadkach rabat dotyczy tylko zakupu kolejnego numeru (kolejnych numerów) razem z przenoszonym numerem.

Najlepszy abonament dla wszystkich przenoszących numer (w tym wybierających oferty bez telefonu) oferują więc operatorzy:

 • Plush – gdzie średnia cena abonamentu z naszego porównania dla przenoszących numer wynosi 20,83 zł/mies. zamiast 25 zł/mies.,
 • Orange – gdzie średnia cena abonamentu z naszego porównania dla przenoszących numer wynosi 66,66 zł/mies. zamiast 80 zł/mies.

Z kolei najlepszy abonament dla osób, które jednocześnie z przeniesieniem numeru zdecydują się na zakup nowego telefonu oferują sieci Play i T-mobile. W pierwszym przypadku jest to 25 zł, a w drugim 20 zł miesięcznie rabatu za drugi i każdy kolejny numer kupowany razem z przenoszonym numerem.

Abonament na telefon z przeniesieniem numeru można zamówić przez internet z darmową dostawą do domu. Wszelkie formalności związane z przeniesieniem numeru załatwia operator komórkowy, do którego zdecydowaliśmy się przenieść numer.

Porównanie abonamentów z dwoma i więcej numerami

Jeszcze większe korzyści niż zakup abonamentu z przeniesieniem numeru można uzyskać w przypadku zakupu abonamentu z więcej niż jednym numerem (co najmniej dwiema kartami SIM). Poniższa tabela zawiera zestawienie bonifikat za drugi i kolejne numery w ramach jednego abonamentu.

OperatorBonifikata za drugi i kolejny numer w abonamencieSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU Mobile Drugi numer za 9 zł Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plush 5 zł mniej za każdy numer Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange 20 zł/mies. rabatu i 3 GB wspólnego pakietu danych na każdy kolejny numer Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus do 50% rabatu na każdy kolejny numer Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play Każdy kolejny numer za 35 zł lub za 25 zł przy jednoczesnym przenoszeniu numeru Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 20 zł mniej za każdy kolejny numer Przycisk "pokaż"

Z powyższego zestawienia wynika, że najlepszy abonament z conajmniej dwoma numerami oferują operatorzy komórkowi Play i Plus. Dla najlepszego abonamentu z pojedynczym numerem z naszego porównania cena każdego kolejnego numeru wynosi 35 zł/mies. w Play i 50 zł/mies. w Plus (25 zł/mies. w przypadku pakietów z internetem 12 GB/mies.). Warto również wiedzieć, że zawartość pakietu dla każdego kolejnego numeru jest taka sama, jak dla pierwszego numeru.

Natomiast najtańszy abonament w przypadku zakupu dwóch numerów, tak jak w przypadku jednego numeru oferują operatorzy Nju i Plush:

 • w Nju cena za drugi numer wynosi 9 zł, co po zsumowaniu dwóch abonamentów daje kwotę 19 zł/mies. za numer,
 • w Plush rabat w wysokości 5 zł dotyczy każdego, a więc i pierwszego numeru, a cena za jeden numer to tylko 20 zł/mies.

Telefony na abonament – najlepsza oferta

Poniżej znajdziesz porównanie abonamentów z najpopularniejszymi telefonami, w tym smartfonami u operatorów komórkowych w Polsce. Ta lista zawiera najczęściej wybierane modele telefonów na abonament oraz ich ceny w poszczególnych sieciach. Na jej podstawie będziesz mógł wybrać najlepszy telefon na abonament dla siebie.

W każdym porównaniu wskazaliśmy opłatę na start i miesięczne koszty zakupu telefonu w abonamencie oraz użyliśmy sformułowania „+ abonament”. Oznacza to, że do miesięcznego kosztu zakupu telefonu, należy doliczyć cenę abonamentu. Otrzymana suma będzie miesięcznym kosztem zakupu abonamentu z telefonem.

Cena telefonu na abonament = miesięczny koszt zakupu telefonu + miesięczny koszt wybranego pakietu

Może być ona różna w zależności od ceny wybranego pakietu. My proponujemy wybór jednego z pakietów z naszego zestawienia najlepszych ofert na abonament. Oczywiście rabaty za przeniesienie numeru i zakupu dwóch lub więcej numerów mają zastosowanie i będą uwzględnione w cenie abonamentu. Aby sprawdzić cenę telefonu z innymi pakietami w poszczególnych sieciach komórkowych kliknij w „Pokaż” przy wybranym operatorze.

Zwróć uwagę, że nie w każdym przypadku wybór oferty abonamentu z telefonem jest opłacalny. Decydując się na taki zakup warto rozważyć osobny zakup abonamentu bez telefonu u operatora komórkowego oraz telefon na raty 0% w sklepie ze sprzętem elektronicznym. W niektórych przypadkach może to być po prostu tańsze rozwiązanie.

Porównanie abonamentów z Xiaomi Redmi 9C NFC

Telefon Xiaomi Redmi 9C NFC
 • Wyświetlacz 6,53″
 • Aparat 13+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 32 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 164.9 x 77.07 x 9.0 mm
 • Waga 196 g

Najlepszy abonament z telefonem Xiaomi Redmi 9C NFC oferuje operator Play, gdzie koszt miesięczny urządzenia wynosi 10 zł/mies. płatne przez 36 miesięcy. Do kosztu abonamentu należy doliczyć koszt wybranego planu taryfowego w umowie na 24 miesiące. Z kolei najniższą cenę tego telefonu operuje operator Orange (7 zł/mies. x 24 mies.), co jednak wiąże się z koniecznością wyboru najdroższego abonamentu (Plan 80 w cenie 80 zł/mies.). W tańszych planach taryfowych w Orange cena telefonu wzrasta. Sprawdź rabaty za drugi numer i/lub przeniesienie numeru. Wszystkie formalności możesz załatwić przez internet, a telefon otrzymać kurierem do domu. Zamawiając online masz 14 dni na rozwiązanie umowy. Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z telefonem Xiaomi Redmi 9C NFC u poszczególnych operatorów komórkowych:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 1 zł na start + 14 zł/ mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na star + od 7 zł/ mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plus 1 zł na start + 14 zł/ mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start + 10 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile niedostępny

Telefon Huawei P Smart 2021 na abonament

Telefon Huawei P Smart 2021
 • Wyświetlacz 6,67″
 • Aparat 48+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 165.65 x 76.88 x 9.26 mm
 • Waga 206 g

Najniższą cenę telefonu Huawei P Smart 2021 oferuje sieć Play, gdzie koszt miesięczny urządzenia wynosi 15 zł/mies. płatne przez 36 miesięcy. Do kosztu abonamentu należy doliczyć koszt planu taryfowego, co daje łączną kwotę w wysokości 70 zł./mies (abonament płatny jest przez 24 mies.). Najtańszy abonament z tym telefonem oferuje operator Plush, gdzie łączny miesięczny koszt wynosi 49 zł (w tym 30 zł/mies. abonament w umowie na 24 mies.) Sprawdź rabaty za drugi numer i/lub przeniesienie numeru. Wszystkie formalności możesz załatwić online, a telefon otrzymać kurierem do domu. Zamawiając ten telefon na abonament przez internet masz 14 dni na rozwiązanie umowy. Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z telefonem Huawei P Smart 2021 u poszczególnych operatorów komórkowych:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 1 zł na start + 19 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange niedostępny
Logo operatora komórkowego Plus 1 zł na start + 19 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start + 15 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile niedostępny

Telefon Samsung Galaxy A12 na abonament

Telefon Samsung Galaxy A12
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 48+5+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 64 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 164 x 75.8 x 8.9 mm
 • Waga 205 g

Telefon Samsung Galaxy A12 na abonament dostępny jest u trzech operatorów komórkowych. Abonament z najniższą końcową ceną telefonu oferuje sieć Orange. W tym przypadku całkowity koszt urządzenia wynosi 360,24 zł, w tym 0 zł opłaty na start i 15,01 zł/mies. za telefon przez 24 miesiące. Tak niska cena telefonu wiąże się jednak z najwyższym planem taryfowym Plan 80, którego miesięczny koszt wynosi 80 zł. Cena nie uwzględnia ewentualnych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Tańszy abonament z telefonem Samsung Galaxy A12 dostępny jest w sieci Play, gdzie miesięczny koszt abonamentu z urządzeniem to 70 zł (w tym 55 zł/mies. abonament płatny przez 24 mies. i 15 zł/mies. telefon płatne przez 36 mies.) i opłacie na start w wysokości 89 zł. Zamawiając ten telefon na abonament przez internet masz 14 dni na rozwiązanie umowy bez podania przyczyny. Poniższa tabela to porównanie cen telefonu Samsung Galaxy A12 na abonament u poszczególnych operatorów:

OperatorCena telefonu na abonamentSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush niedostępny
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 15,01 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plus 0,98 zł na start + 22 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 89 zł na start + 15 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 199 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-mobile M Przycisk "pokaż"

Sprawdź i porównaj telefony na raty marki Samsung w elektromarketach z ofertami rat 0%.

Najlepsza oferta na abonament z LG K42

Telefon LG K52
 • Wyświetlacz 6,6″
 • Aparat 13+5+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 64 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 165 x 76.7 x 8.4 mm
 • Waga 184 g

Najlepszy abonament z telefonem LG K42 oferuje sieć Orange. Z pakietem Plan 80 miesięczna rata za telefon wynosi tylko 15,01 zł. Wybór tej oferty wiąże się jednak z wysoką opłatą za abonament, która wynosi 80 zł/mies. (nielimitowane rozmowy/SMSy, 70 GB z pełną prędkością, nielimitowany transfer z serwisów video). Cena abonamentu może być niższa po uwzględnieniu rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Najtańszy abonament z LG K42 oferuje sieć Play. W tym przypadku zapłacimy 79 zł na start i 15 zł/mies. za telefon (przez 36 miesięcy) oraz 35 zł/mies. za abonament (Pakiet Solo S, przez 24 miesiące) co daje łączną kwotę abonamentu w wysokości 50 zł/mies. Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z telefonem LG K42 u poszczególnych operatorów. Abonament z telefonem możesz zamówić przez internet z darmową dostawą do domu i prawem odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 1 zł na start + 23 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 15,01 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 1 zł na start + 23 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 79 zł na start + 15 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile niedostępny

Najlepszy abonament na Samsung Galaxy A21s

Telefon Samsung Galaxy A21s
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 48+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 32 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 163.7 x 75.3 x 8.9 mm
 • Waga 191 g

Samsung Galaxy A21s znajduje się w abonamencie u większości operatorów komórkowych. Najlepsza oferta na abonament z tym modelem telefonu dostępna jest u operatora Orange. Cena telefonu zaczyna się od 24 zł/mies. (wysokość uzależniona od wybranego planu) z Planem 80 w wysokości 80 zł/mies. Całkowity koszt telefonu w tej konfiguracji wynosi 576 zł. Sprawdź rabaty na abonament oraz ceny z innymi planami. Ten telefon z abonamentem możesz zamówić online z dostawą do domu lub paczkomatu.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush niedostępny
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 24 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus niedostępny
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start, 20 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 199 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-mobile M Przycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z telefonem Realme 8 5G

Telefon Realnm 8 5G
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 48+8+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 175 x 91 x 6.9 mm
 • Waga 185 g

Telefon Realme 8 5G na abonament dostępny jest u dwóch operatorów komórkowych. W obu przypadkach koszt urządzenia wynosi 1 zł na start + 29 zł przez 36 miesięcy. Najtańszy abonament z tym modelem telefonu oferuje Plush, gdzie łączna cena abonamentu z telefonem wynosi 54 zł miesięcznie (w tym 25 zł/mies. koszt abonamentu przez 24 mies.). Od ceny odejmuje się ewentualne rabaty za drugi numer i/lub przeniesienie numeru. Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z telefonem Realme 8 5G u poszczególnych operatorów komórkowych. Ten telefon na abonament możesz kupić przez internet z darmową dostawą do domu. Zamawiając online masz 14 dni na odstąpienie od umowy.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 1 zł na start + 29 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange niedostępny
Logo operatora komórkowego Plus 1 zł na start + 29 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play niedostępny
Logo operatora komórkowego T-mobile niedostępny

Porównanie abonamentów z Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro
 • Wyświetlacz 6,67″
 • Aparat 64+8+5+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 64 GB
 • Bateria [mAh] 5020
 • Wymiary 165.75 x 76.68 x 8.8 mm
 • Waga 209 g

Xiaomi Redmi Note 9 Pro dostępny jest u większości operatorów komórkowych. Najlepszą ofertę z tym modelem Xiaomi posiada sieć Orange, gdzie cena urządzenia jest najniższa i wynosi 41 zł/mies. z abonamentem Plan 80 w wysokości 80 zł/mies. Podana cena nie uwzględnia rabatów za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru i/lub drugi numer). Ten telefon z abonamentem możesz zamówić online z dostawą pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu. Poniższe zestawienie zawiera porównanie ofert operatorów komórkowych z telefonem Xiaomi Redmi Note 9 Pro:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush niedostępny
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 41 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plus niedostępny
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start + 50 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 819 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-mobile M Przycisk "pokaż"

Telefon Xiaomi Mi 10T Lite 5G na abonament

Telefon Xiaomi Mi 10T Lite 5G
 • Wyświetlacz 6,67″
 • Aparat 64+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 64 GB
 • Bateria [mAh] 4820
 • Wymiary 165.3 x 76.8 x 9 mm
 • Waga 214 g

Najlepszy abonament z telefonem Xiaomi Mi 10T Lite 5G oferuje sieć Play. W ofercie tego operatora cena urządzenia wynosi 1080 zł i rozłożona jest na 36 rat w wysokości 30 zł każda. Do ceny należy doliczyć wysokość abonamentu, co w sumie daje kwotę 105 zł/mies. (w tym 75 zł/mies. abonament płatny przez 24 mies.). Podana cena nie uwzględnia ewentualnych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Zamawiając abonament przez internet masz 14 dni na rozwiązanie umowy bez podania przyczyny. Poniższa tabela zawiera porównanie ofert telefonu Xiaomi Mi 10T Lite 5G u poszczególnych operatorów komórkowych:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 1 zł na start + 42 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 47 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plus 1 zł na start + 42 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start + 30 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 749 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-mobile M Przycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na Huawei P40 Lite 128 GB 5G

Telefon Huawei P40 Lite 128 GB 5G
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 64+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 162.3 x 75.0 x 8.58 mm
 • Waga 189 g

Huawei P40 Lite 5G ze 128 GB pamięci wewnętrznej dostępny jest w ofertach abonamentowych. Najlepszy abonament z tym modelem telefonu oferuje sieć Orange z Planem 80. W tej konfiguracji miesięczny koszt telefonu wynosi 37 zł (+ cena abonamentu 80 zł/mies.). Koszt telefonu za cały okres umowy jest więc równy 888 zł. Natomiast najniższy miesięczny koszt abonamentu z tym modelem Huawei (53 zł/mies., w tym abonament) oferuje operator komórkowy Plush. Podane ceny nie uwzględniają ewentualnych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Sprawdź szczegóły w poniższej tabeli.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 798,98 zł na start + 22 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 37 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 1 zł na start + 44 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play niedostępny
Logo operatora komórkowego T-mobile niedostępny

Porównanie abonamentów z Oppo Reno4 Z 5G

Telefon Oppo Reno4 Z 5G
 • Wyświetlacz 6,57″
 • Aparat 48+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 163.8 x 75.5 x 8.1 mm
 • Waga 184 g

Najlepszy abonament na telefon Oppo Reno4 Z 5G oferuje operator komórkowy Orange. W konfiguracji z Planem 80 cena samego telefonu wynosi 46 zł/mies., a koszt telefonu biorąc pod uwagę cały okres trwania umowy wynosi 1104 zł i jest to najniższa cena za ten model spośród wszystkich operatorów komórkowych. Jeśli natomiast poszukujesz tańszego abonamentu kosztem dłuższego okresu obowiązywania umowy możesz wybrać ofertę sieci Plush, w której miesięczny koszt telefonu wynosi 39 zł/mies. (przy opłacie na start wynoszącej 199 zł) płatne przez 36 miesięcy + 30 zł/mies. za abonament płatne przez 24 miesiące. Łączny koszt abonamentu z telefonem w Plush wyniesie więc 69 zł/mies. Poniższa tabela zawiera zestawienie cen abonamentu z telefonem Oppo Reno4 Z 5G u poszczególnych operatorów komórkowych:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 199 zł na start + 39 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 46 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 1 zł na start + 44 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 968,88 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-Mobile M Przycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na Samsung Galaxy A51

Telefon Samsung Galaxy A51
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 48+12+5+5 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 158.5 x 73.6 x 7.9 mm
 • Waga 172 g

Samsung Galaxy A51 dostępny jest na abonament u wszystkich operatorów komórkowych. Najlepszy abonament z tym modelem Samsunga oferuje sieć Orange. Z pakietem Plan 80 w cenie 80 zł/mies. cena telefonu to 59 zł/mies. Z kolei najniższą cenę urządzenia w abonamencie oferuje sieć T-Mobile. W przypadku wyboru ofert tej sieci trzeba się jednak liczyć z opłatą na start i mniejszym pakietem „nielimitowanego internetu” w ramach abonamentu (15 GB/mies.). Ofertę możesz zamówić przez internet z dostawą do domu lub paczkomatu. Sprawdź szczegóły w poniższej tabeli.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 799 zł na start + 25 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 59 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 1 zł na start + 47 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 799 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-mobile M Przycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na iPhone SE 128 GB

Telefon iPhone SE
 • Wyświetlacz 4,7″
 • Aparat 12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 1821
 • Wymiary 138.4 x 67.3 x 7.3 mm
 • Waga 148 g

iPhone SE 128 GB dostępny jest u dwóch operatorów komórkowych: Orange i Play. Najlepszy abonament na telefon iPhone SE 128 GB oferuje sieć Play, gdzie w z abonamentem SOLO L cena telefonu wynosi 80 zł/mies. (przy opłacie na start w wysokości 1 zł). To 10 zł mniej, niż w sieci Orange z porównywalnym Planem Mobilnym 75. Abonament z tym telefonem możesz zamówić online z dostawą do domu lub paczkomatu. Skorzystaj z rabatów za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru i/lub drugi numer.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush niedostępny
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 90 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus niedostępny
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start + 80 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile niedostępny

Porównanie abonamentów z Motorola Moto G 5G Plus

Telefon Motorola Moto G 5G Plus
 • Wyświetlacz 6,7″
 • Aparat 48+8+5+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 168 x 74 x 9.6 mm
 • Waga 210 g

Najlepszy abonament z telefonem Motorola Moto G 5G Plus oferuje operator komórkowy T-mobile, u którego wysokość raty za urządzenie jest najniższa i wynosi 20 zł/mies z abonamentem T-Mobile M (+55 zł/mies.). płatne przez 24 miesiące. W tym przypadku jednak opłata na start wynosi 978,99 zł a w ramach abonamentu otrzymujemy najniższy spośród wszystkich sieci pakiet nielimitowanego internetu (15 GB/mies.). ALternatywą jest oferta sieci Play z abonamentem Solo L (70 GB/mies.). W tym przypadku miesięczny koszt urządzenia wynosi 60 zł (+ 75 zł/mies. za abonament). Najtańszy abonament z tym modelem telefonu oferuje sieć Plush. W tym przypadku wysokość abonamentu wyniesie 58 zł/mies. (w tym 28 zł./mies. płatne przez 36 miesięcy) przy opłacie na start wynoszącej 898,99 zł. Poniższa tabela zawiera zestawienie dostępności wraz z ceną telefonu Motorola Moto G 5G Plus w abonamencie u poszczególnych operatorów:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 898,99 zł na start + 28 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 69 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 1 na start + 53 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 978,99 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-Mobile M Przycisk "pokaż"

Telefon Samsung Galaxy S20 FE 5G na abonament

Telefon Samsung Galaxy S20 FE 5G
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 12+12+8 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4500
 • Wymiary 159.8 x 74.5 x 8.4 mm
 • Waga 190 g

Samsung Galaxy S20 FE 5G dostępny jest w ofercie u większości operatorów komórkowych. Najniższy koszt telefonu w umowie abonamentowej oferuje sieć Orange, w której z pakietem Plan 80 miesięczny koszt telefonu to 99 zł (+ abonament 80 zł/mies.), przy braku opłaty na start. Biorąc pod uwagę cenę telefonu oraz zawartość pakietu jest to najlepsza oferta na abonament z telefonem Samsung Galaxy S20 FE 5G. Jeśli natomiast oferty zakupu tego telefonu z najtańszym abonamentem, warto rozważyć ofertę sieci Plush, gdzie miesięczny koszt telefonu w umowie abonamentowej to 89 zł (+ abonament 30 zł/mies.). Jednak w tym przypadku występuje opłata na start w wysokości 199 zł oraz cena za telefon płatna jest przez 36 miesięcy (przy 24-miesięcznej umowie na abonament telefoniczny). Podane ceny nie zawierają możliwych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Poniższa tabela zawiera zestawienie ofert operatorów komórkowych na abonament z telefonem Samsung Galaxy S20 FE 5G:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 199 zł na start + 89 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 99 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 199 zł na start + 89 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 199 zł na start + 70 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile niedostępny

Porównanie abonamentów z telefonem Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Telefon Xiaomi Mi 11 Lite 5G
 • Wyświetlacz 6,55″
 • Aparat 64+5+8 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4250
 • Wymiary 160.5 x 75.7 x 6.81 mm
 • Waga 159 g

Najlepszy abonament z telefonem Xiaomi Mi 11 Lite 5G oferuje sieć Orange. Z pakietem Plan 80 cena urządzenia biorąc pod uwagę cały okres umowy jest najniższa. Minusem w przypadku wyboru tej oferty jest wysokość abonamentu, która wynosi 135,01 zł (55,01 zł za telefon + 80 zł za abonament). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące. Jeśli poszukujemy abonamentu z niższym kosztem miesięcznym warto rozważyć ofertę operatora Plus. W tym przypadku cena abonamentu wyniesie 128 zł/mies. W tej ofercie jednak wymagana jest opłata na start oraz okres spłaty rat za telefon jest dłuższy niż w Orange i wynosi 36 miesięcy. Poniższa tabela zawiera porównanie ofert abonamentu z telefonem Xiaomi Mi 11 Lite 5G u poszczególnych operatorów komórkowych. W każdym przypadku można zamówić ten telefon na abonament przez internet korzystając ze zniżek za zakup online.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 948,99 zł na start + 26 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 55,01 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 1 zł na start + 53 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Play 1 zł na start + 65 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 239 zł na start + 65 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z Samsung Galaxy S20+ 5G

Telefon Samsung Galaxy S20+ 5G
 • Wyświetlacz 6,7″
 • Aparat 12+12+64 Mpix + VGA
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4500
 • Wymiary 161.9 x 73.7 x 7.8 mm
 • Waga 186 g

Najlepszy abonament na telefon Samsung Galaxy S20+ oferuje operator komórkowy Play, w którym całkowita kwota urządzenia 3999 zł podzielona jest na opłatę na start w wysokości 299 zł i 26 comiesięcznych rat w wysokości 100 zł. Taka cena obowiązuje z pakietem SOLO L o wartości 75 zł/mies. (łączny koszt telefonu na abonament wynosi więc 175 zł/mies.). Jeśli natomiast poszukujesz najniższego abonamentu z tym telefonem możesz rozważyć możliwość jego zakupu u operatora Plush, gdzie cena abonamentu z telefonem równa jest 156 zł/mies. Ta opcja wiąże się z opłatą na start w wysokości 298,99 zł. Wszystkie oferty możesz zakupić online z dostawą telefonu do domu. Poniższa tabela zawiera porównanie ofert abonamentów z telefonem Samsung Galaxy S20+ 5G:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush 298,99 zł na start + 126 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 170 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 298,99 zł na start + 126 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 299 zł na start + 100 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 4029 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-Mobile M Przycisk "pokaż"

Telefon Samsung Galaxy S21 5G na abonament

Telefon Samsung Galaxy S21
 • Wyświetlacz 6,2″
 • Aparat 12+64+12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 151.7 x 71.2 x 7.9 mm
 • Waga 169 g

Telefon Samsung Galaxy S21 5G na abonament dostępny jest u większości operatorów komórkowych. Najniższą cena abonamentu z tym telefonem oferuje sieć Orange. Całkowity koszt urządzenia u tego operatora wynosi 3600 zł i podzielony jest na 24 comiesięczne raty w wysokości 150 zł każda. Ta cena obowiązuje jednak tylko przy wyborze najdroższego abonamentu Plan 80 w wysokości 80 zł/mies. Niższy miesięczny koszt abonamentu w wysokości 155 zł (w tym 80 zł/mies. urządzenie) oferuje sieć Play, jednak skorzystanie z tej oferty wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty na start w wysokości 599 zł (w Orange jest to 0 zł) oraz okres płatności rat za telefon jest dłuży i wynosi 36 miesięcy. Podane ceny nie uwzględniają ewentualnych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. U każdego operatora ten telefon na abonament można zamówić przez internet z 14-dniowym okresem ochronym na rozwiązanie umowy bez podania przyczyny (niemożliwe przy zakupie abonamentu w salonie stacjonarnym). Porównanie ofert abonamentu z telefonem Samsung Galaxy S21 5G u poszczególnych operatorów zawarte jest w poniższej tabeli:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush niedostępny
Logo operatora komórkowego Orange 0 zł na start, od 150 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 399 zł na start + 100 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 599 zł na start + 80 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile od 849 zł Przycisk "pokaż"

Telefon Samsung Galaxy S21+ 5G na abonament

Telefon Samsung Galaxy S21+ 5G
 • Wyświetlacz 6,7″
 • Aparat 12+64+12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 256 GB
 • Bateria [mAh] 4800
 • Wymiary 161.5 x 75.6 x 7.8 mm
 • Waga 200 g

Najlepsze porównywalne cenowo oferty na zakup telefonu Samsung Galaxy S21+ 5G oferują operatorzy Orange i Play. W pierwszym przypadku cena urządzenia w abonamencie jest wyższa, ale opłata na start jest niższa i wynosi 199 zł oraz okres spłaty rat za telefon jest krótszy i wynosi 24 miesiące (dotyczy zakupu z abonamentem Plan 80). W przypadku sieci Play miesięczny koszt abonamentu jest niższy, co jednak wiąże się z wyższą opłatą na start (699 zł) oraz dłuższym okresem spłaty rat za telefon (36 miesięcy). Podane ceny nie uwzględniają możliwych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Porównanie ofert zakupu Samsung Galaxy S21+ 5G na raty zawarte jest w poniższej tabeli. Każdy operator oferuje możliwość zakupu telefonu na abonament przez internet:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush niedostępny
Logo operatora komórkowego Orange 199 zł na start, od 188,01 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 399 zł na start + 128 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 699 zł na start + 110 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile niedostępny

Najlepszy abonament na iPhone 12

iPhone 12
 • Wyświetlacz 6,1″
 • Aparat 12+12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 2227
 • Wymiary 144 x 71.4 x 8.1 mm
 • Waga 162 g

iPhone 12 na abonament dostępny jest u większości operatorów komórkowych. Najlepszy abonament z tym telefonem oferuje sieć Orange, gdzie z pakietem „Plan 80” i przy opłacie na start w wysokości 399 zł cena abonamentu wynosi 232 zł/mies., w tym 157 zł/mies. urządzenie i 75 zł/mies. abonament. Z kolei w niższym planie taryfowym „Plan Mobilny 55” (nielimitowane rozmowy, SMSy, MMsy, 15 GB internetu z pełną prędkością) przy opłacie na start wynoszącej 799 zł cena abonamentu wynosi 205 zł.mies., w tym 150 zł/mies. urządzenie i 55 zł/mies. abonament. Cena abonamentu może być pomniejszona o rabaty za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Sprawdź ceny za iPhone 12 z inną wielkością pamięci wewnętrznej. Telefon z abonamentem możesz zamówić przez internet z dostawą do domu lub paczkomatu z 14-dniowym prawem do odstąpienia od umowy. Poniższa tabela zawiera porównanie ofert abonamentu z iPhone 12 u poszczególnych operatorów:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush niedostępny
Logo operatora komórkowego Orange 399 zł na start, od 157 zł/mies. przez 24 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus niedostępny
Logo operatora komórkowego Play 909 zł na start + 150 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 3558,99 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-Mobile M Przycisk "pokaż"

Najlepszy abonament z internetem

Jeśli planujesz zakup abonamentu do korzystania z internetu i nie zamierzasz korzystać, bądź będziesz korzystać sporadycznie z usługi połączeń głosowych i wiadomości SMS/MMS – poniższe porównanie będzie dla ciebie pomocne w wyborze najlepszego abonamentu. Uwzględniamy w nim oferty z najlepszą ceną abonamentu w stosunku do wysokości pakietu transmisji danych.

OperatorZawartość pakietuCenaSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU Mobile 40 GB transferu danych, 80 GB po 6 miesiącach, 100 GB po 12 miesiącach, 120 GB po 24 miesiącach; umowa na czas nieokreślony;29 zł/mies. Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plush 40 GB transferu danych, 80 GB po 3 miesiącach, 100 GB po 6 miesiącach, 120 GB po 12 miesiącach; umowa na czas nieokreślony; HBO GO 1 mies. za 0 zł, Tidal 90 dni za 0 zł30 zł/mies. Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange 250 GB transferu danych, w tym 100 GB poza strefą domową; darmowy transfer w godzi. 0:00-8:0059,99 zł/mies. Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus 100 GB transferu danych; pierwszy miesiąc za 0 zł; w cenie dostęp do 5G70 zł/mies. Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play 200 GB transferu danych; Tidal za 0 zł na 6 miesięcy50 zł/mies. Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile 50 GB transferu danych35 zł/mies. Przycisk "pokaż"

Jak wynika z powyższego porównania, to, który abonament okaże się najlepszy zależy od indywidualnych oczekiwań. Naszym zdaniem najlepszy abonament z internetem oferują operatorzy Nju i Plush. Jako jedyni umożliwiają zawarcie umowy na czas nieokreślony (pozostałe oferty dotyczą umowy na 24 miesiące), a pakiet internetu jest cyklicznie zwiększany do 120 GB. Różnice pomiędzy obiema ofertami sprowadzają się do szybkości zwiększania pakietu danych (w Plush dzieje się to 2 razy szybciej) oraz ceny (w Nju cena abonamentu jest niższa o 1 zł).

Jeśli jednak oczekujesz większego pakietu danych, a jednocześnie zamierzasz z niego korzystać głównie w swoim miejscu zamieszkania możesz rozważyć ofertę operatora Orange, w której otrzymujesz 250 GB transferu danych. To największy pakiet.

Jeśli natomiast chciałbyś korzystać z abonamentu z internetem w technologii 5G, powinieneś rozważyć ofertę operatora Plus. Obecnie ta sieć jako jedyna gwarantuje dostęp do 5G w cenie abonamentu. Oczywiście z tej technologii będziesz mógł korzystać tylko w jej zasięgu, który sprawdzisz na mapie zasięgu. Jeśli posiadasz już abonament telefoniczny w sieci Plus za co najmniej 49,90 zł/mies., otrzymasz 25 zł/mies. rabatu na zakup abonamentu z internetem.

Jak kupić abonament przez internet?

Każda sieć komórkowa w Polsce oferuje możliwość zakupu abonamentu przez internet zarówno z urządzeniem, jak i bez urządzenia. Z tą formą zakupu abonamentu wiąże się kilka korzyści, a najważniejsze z nich to:

 • prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni,
 • możliwość zakupu abonamentu bez kolejek i bez wychodzenia z domu (zamówienie dostarczane jest bez dodatkowych opłat kurierem pod wskazany adres lub do paczkomatu),
 • największy wybór telefonów i innych urządzeń kupowanych z abonamentem,
 • niekiedy rabaty lub gratisy za zawarcie umowy przez internet.

Zawieranie umowy na abonament przez internet praktycznie nie różni się od dokonywania zakupu w zwykłym sklepie internetowym i sprowadza się do kilku prostych kroków.

Proces zakupu abonamentu przez internet opiszemy na przykładzie sklepu internetowego sieci Plush. Przed zakupem przygotuj swój dowód osobisty.

 1. Wybierz interesujący Cię pakiet

  Zdecyduj, który pakiet abonamentowy będzie dla Ciebie odpowiedni i przejdź do zakupu bez telefonu lub jeśli chcesz zamówić abonament z telefonem – dobierz telefon. Wybór pakietu abonamentu na telefon

 2. Dobierz telefon

  Jeśli kupujesz abonament bez urządzenia pomiń ten krok. Jeśli zdecydowałeś się na zakup abonamentu z urządzeniem wybierz rodzaj umowy (przeniesienie numeru lub nowy numer lub przedłużenie umowy lub przejście z karty na abonament u tego samego operatora). Następnie wybierz interesujący Cię telefon i dodaj ofertę do koszyka poprzez kliknięcie w przycisk z wybranym rodzajem umowy. Wybór rodzaju umowy oraz telefonu na abonament przez internet

 3. Uzupełnij dane i sfinalizuj zamówienie

  Podaj dane adresowe, swój PESEL oraz serię i numer dowodu osobistego oraz wybierz sposób płatności. Sfinalizuj zamówienie i czekaj na powiadomienie o przesyłce. W dniu doręczenia paczki kurier skontaktuje się z Tobą celem umówienia dogodnej godziny dostawy. Adresem dostawy może być Twoje miejsce pracy. Formularz wniosku zakupu telefony na abonament przez internet

Najlepszy abonament na telefon – pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wyboru najlepszej oferty na abonament. To FAQ zawiera skondensowane w krótkich odpowiedziach informacje, które prezentujemy w treści tego poradnika. Jeśli masz inne pytanie dotyczące ofert abonamentowych polskich operatorów komórkowych – prześlij je nam lub zamieść w komentarzu. Postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Jaki najlepszy abonament bez telefonu?

Najlepszy abonament bez telefonu oferuje operator Plush. W cenie 25 zł/mies. otrzymujemy najbardziej optymalny pakiet: nielimitowane rozmowy, SMSy i MMsy do wszystkich sieci oraz 20 GB transferu danych, do którego nie wlicza się transferu z serwisów i aplikacji: Facebook, Instragram, Messenger i WhatsApp (jest nieograniczony).

Jaki abonament z wysokim pakietem internetowym?

Jeśli do korzystania ze swojego telefonu potrzebujesz dużego pakietu danych możesz rozważyć zakup Planu 80 w sieci Orange w ramach którego dostępne jest łącznie 105 GB transmisji danych lub pakietu Solo L w sieci Play w ramach którego dostępne jest 140 GB transferu danych z pełną prędkością.

Co oznacza nielimitowany internet?

Nielimitowany internet w praktyce oznacza, że po zużyciu określonego w ramach abonamentu pakietu danych nie trzeba dokupować kolejnego pakietu, aby móc nadal korzystać z transmisji danych. Jednak w takim przypadku prędkość transmisji danych zostaje ograniczona do 1 Mb/s.

Jaki najtańszy abonament z telefonem?

Jeśli poszukujesz abonamentu z telefonem w najniższej cenie możesz skorzystać z oferty operatora Plush. W ofercie tej sieci znajdziesz najtańszy abonament i telefony z najniższą miesięczną dopłatą do abonamentu, która wynika z większej ilości rat (36 rat, podczas gdy u większości innych operatorów płatność za telefon rozłożona jest na 24 raty).

Jaki abonament do internetu?

Jeśli poszukujesz abonamentu wyłącznie do korzystania z internetu możesz rozważyć ofertę operatora Plush. W ramach umowy na czas nieokreślony w cenie 30 zł/mies. otrzymujesz pakiet 30 GB transmisji danych, który zwiększa się wraz ze stażem. I tak po 3 miesiącach jest to 80 GB, po 6 miesiącach – 100 GB, a po 12 miesiącach 120 GB transmisji danych.

Kliknij, aby ocenić od 1 do 5
[Głosów: 4 Ocena: 5]
Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *