Najlepszy abonament na telefon

Jaki najlepszy abonament na telefon? Porównanie ofert

Poszukujesz najlepszego abonamentu dla siebie? Sprawdź nasze porównanie ofert operatorów komórkowych. Znajdziesz w nim najlepszy abonament bez telefonu z jednym lub więcej numerami. Jeśli jednocześnie planujesz zmianę operatora, to w poniższym porównaniu znajdziesz również najlepszą ofertę na abonament dla przenoszących numer. A jeśli poszukujesz najlepszego abonamentu na telefon z urządzeniem, to w tym poradniku sprawdzisz także porównanie abonamentów z najpopularniejszymi telefonami.

Najlepszy abonament bez telefonu

Jeśli masz już telefon i chciałbyś zamówić abonament bez urządzenia to poniższe porównanie jest odpowiednie dla ciebie. Zawiera ono zestawienie najlepszych ofert operatorów komórkowych. Przygotowując je wzięliśmy pod uwagę najważniejsze kryterium wyboru abonamentu, tj. stosunek zawartości pakietu do ceny abonamentu. Zawartość pakietu to:

 1. Liczba minut w ramach pakietu.
 2. Liczba SMSów/MMSów w ramach pakietu.
 3. Wysokość transferu danych w ramach pakietu.
 4. Opcje dodatkowe w ramach pakietu.

W pierwszym porównaniu zestawiamy ceny abonamentu z nowym numerem, a w kolejnych punktach prezentujemy bonifikaty za przeniesienie numeru i zakupu co najmniej dwóch numerów w ramach jednego abonamentu.

Najlepsza oferta na abonament z nowym numerem

Najlepszy abonament z nowym numerem biorąc pod uwagę zawartość pakietu w stosunku do ceny to oferta operatora komórkowego Plush. W ramach tej oferty otrzymujemy:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych,
 • nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci,
 • 15 GB/mies. transferu danych i dodatkowo 10 GB miesięcznie na transfer danych z serwisów YouTube i TikTok, oraz nielimitowany transfer danych z serwisów Facebook, Instagram oraz aplikacji Messenger i WhatsApp (nie wlicza się do podstawowego limitu danych),
 • darmowy dostęp do HBO GO przez 1 miesiąc oraz do Tidal przez 90 dni.

Cena za ten pakiet wynosi 25 zł/mies. przy umowie na 24 miesiące. Istnieje możliwość zakupu abonamentu w tej samej cenie w umowie na czas nieokreślony (z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów). Jedyną różnicą pomiędzy obiema ofertami jest wysokość podstawowego transferu danych która jest mniejsza o 5 GB i wynosi 10 GB/mies., jednak po utrzymaniu abonamentu przez minimum 24 miesiące, tak samo jak w umowie na czas określony, limit transferu zostaje zwiększony do 20 GB/mies.

Jeśli szukasz oferty z wysokim transferem danych w ramach pakietu, to najlepszy abonament znajdziesz u operatorów komórkowych Orange, Plus i Play. W ramach abonamentu w każdej z tych ofert otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz nielimitowany internet. Ten ostatni wiąże się pakietem danych, po wykorzystaniu którego pełna prędkość zostaje ograniczona. I właśnie wysokości tego pakietu dotyczą różnice w poszczególnych ofertach:

 • w sieci Plus pakiet danych jest najniższy (24 GB), ale po jego wykorzystaniu transfer zostaje ograniczony do 2 Mb/s, co jest prędkością wystarczającą nawet do strumieniowania muzyki czy wideo w zadawalającej rozdzielczości. W pozostałych ofertach z “nielimitowanym” internetem prędkość zostaje ograniczona do 1 Mb/s. Dodatkowo w ramach abonamentu otrzymasz niepomniejszający pakietu danych dostęp do: HBO GO lub Tidal lub transmisji meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA (do wyboru) na cały okres trwania umowy. Dostęp do 5G w cenie abonamentu.
 • w sieci Play wysokość pakietu to 70 GB, ale w ramach abonamentu otrzymasz dodatkowo 150 GB internetu domowego i dostęp do usługi telewizji internetowej i VOD – Play Now TV nie pomniejszający pakietu danych na cały okres trwania umowy. 5G w cenie abonamentu.
 • w sieci Orange wysokość pakietu to 70 GB, ale do limitu nie wlicza się transferu danych z serwisów video, m.in. Netflix, YouTube, który jest nieograniczony. Dostęp do 5G w cenie abonamentu.

Podsumowując – to, który abonament okaże się najlepszy zależy od indywidualnych oczekiwań względem oferty poszczególnych operatorów komórkowych. Poniższe zestawienie zawiera porównanie abonamentów. Podane ceny dotyczą umów na czas określony 24 miesięcy i zawierają rabaty za udzielenie zgody marketingowej i e-fakturę. Wszystkie oferty można zamówić przez internet z dostawą do domu:

OperatorZawartość pakietuCenaSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU MobileNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; od 10 do 30 GB transferu danych (20 GB po pół roku, 25 GB po roku, 30 GB po 2 latach); umowa na czas nieokreślony29 zł/mies.Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego PlushNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 15 GB transferu danych + 10 GB na YouTube i TikTok i nielimitowany transfer z serwisów społecznościowych25 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego OrangeNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 70 GB transferu danych, video bez limitu 75 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego PlusNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 24 GB transferu z 2 Mb/s po wykorzystaniu limitu + HBO GO lub Tidal lub UEFA70 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego PlayNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 70 GB transferu + 150 GB internet domowy + Play Now TV + Tidal na 6 mies. za 0 zł.85 zł/mies.Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileNielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy do wszystkich; 15 GB transferu danych; pół roku za pół ceny przy zakupie online55 zł/mies.Przycisk "pokaż"

Najlepszy abonament dla przenoszących numer

Teraz, gdy poznaliśmy już najlepszy abonament komórkowy z nowym numerem przyjrzyjmy się ofertom operatorów komórkowych dla osób, które chcą zachować swój dotyczasowym numer, ale jednocześnie chcą przejść na abonament do innej sieci. Przekonanie abonentów innej sieci, aby zdecydowali się na zakup abonamentu z przeniesieniem numeru to dla operatorów nie lada wyzwanie, nie mniejsze niż przekonanie do przedłużenia umowy. Z tego powodu niektórzy z nich przygotowali specjalne rabaty, na czym tylko mogą korzystać osoby decydujące się na migrację do innej sieci komórkowej. Poniższe zestawienie zawiera bonifikaty za przeniesienie numeru z innych sieci u poszczególnych operatów.

OperatorBonifikata za przeniesienie numeruSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU Mobilebrak
Logo operatora komórkowego Plush3 miesiące abonamentu za 0 zł.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange3 miesiące abonamentu za 0 zł.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plusbrak
Logo operatora komórkowego Play50 zł/mies. zamiast 65 zł za abonament ze smartfonemPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobilebrak

Jak wynika z powyższego porównania tylko 3 operatorów oferuje rabaty za przeniesienie numeru, z czego tylko w dwóch przypadkach bonifikata dotyczy abonamentu bez urządzenia. Najlepszy abonament dla przenoszących numer oferują więc operatorzy:

 • Plush – gdzie średnia cena abonamentu z naszego porównania dla przenoszących numer wynosi 21,87 zł/mies. zamiast 25 zł/mies.,
 • Orange – gdzie średnia cena abonamentu z naszego porównania dla przenoszących numer wynosi 65,62 zł/mies. zamiast 75 zł/mies.

Porównanie abonamentów z dwoma i więcej numerami

Jeszcze większe korzyści niż zakup abonamentu z przeniesieniem numeru można uzyskać w przypadku zakupu abonamentu z więcej niż jednym numerem (co najmniej dwiema kartami SIM). Poniższa tabela zawiera zestawienie bonifikat za drugi i kolejne numery w ramach jednego abonamentu.

OperatorBonifikata za drugi i kolejny numer w abonamencieSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU MobileDrugi numer za 9 złPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plush5 zł mniej za każdy numerPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange20 zł/mies. rabatu i 3 GB wspólnego pakietu danych na każdy kolejny numerPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus50% rabatu na każdy kolejny numerPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego PlayKażdy kolejny numer za 35 złPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile15 zł/mies. mniej za każdy numerPrzycisk "pokaż"

Z powyższego zestawienia wynika, że najlepszy abonament z co najmniej dwoma numerami oferują operatorzy komórkowi Plus i Play. Dla najlepszego abonamentu z pojedynczym numerem z naszego porównania cena każdego kolejnego numeru wynosi 35 zł/mies. w obu sieciach. Warto również wiedzieć, że zawartość pakietu dla każdego kolejnego numeru jest taka sama, jak dla pierwszego numeru.

Natomiast najtańszy abonament w przypadku zakupu dwóch numerów, tak jak w przypadku jednego numeru oferują operatorzy Nju i Plush:

 • w Nju cena za drugi numer wynosi 9 zł, co po zsumowaniu dwóch abonamentów daje kwotę 19 zł/mies. za numer,
 • w Plush rabat w wysokości 5 zł dotyczy każdego, a więc i pierwszego numeru, a cena za jeden numer to tylko 20 zł/mies.

Najlepszy abonament z telefonem

Poniżej znajdziesz porównanie abonamentów z najpopularniejszymi telefonami, w tym smartfonami u operatorów komórkowych w Polsce. Ta lista zawiera najczęściej wybierane modele telefonów z abonamentem oraz ich ceny w poszczególnych sieciach. Na jej podstawie będziesz mógł wybrać najlepszy abonament na telefon dla siebie. W większości przypadków zakup telefonu z abonamentem u operatora sieci komórkowej jest bardziej opłacalny, niż zakup w elektromarkecie na raty 0%.

W każdym porównaniu wskazaliśmy opłatę na start i miesięczne koszty zakupu telefonu w abonamencie oraz użyliśmy sformułowania “+ abonament”. Oznacza to, że do miesięcznego kosztu zakupu telefonu, należy doliczyć cenę abonamentu. Otrzymana suma będzie miesięcznym kosztem zakupu abonamentu z telefonem.

Cena abonamentu z telefonem = miesięczny koszt zakupu telefonu + miesięczny koszt wybranego pakietu

Może być ona różna w zależności od ceny wybranego pakietu. My proponujemy wybór jednego z pakietów z naszego zestawienia najlepszych ofert na abonament. Oczywiście rabaty za przeniesienie numeru i zakupu dwóch lub więcej numerów mają zastosowanie i będą uwzględnione w cenie abonamentu. Aby sprawdzić cenę telefonu z innymi pakietami w poszczególnych sieciach komórkowych kliknij w “Pokaż” przy wybranym operatorze.

Porównanie abonamentów z Huawei Y6p 64 GB

Telefon Huawei Y6p
 • Wyświetlacz 6,3″
 • Aparat 13+5+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 64 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 157.07 x 74.06 x 9.04 mm
 • Waga 185 g

Najniższa cena telefonu Huawei Y6p na abonament oferowana jest przez operatorów komórkowych Plush i Plus. W obu przypadkach cena telefonu to 17 zł/mies. przez 36 miesięcy. Najlepszy abonament z tym modelem Huawei oferuje sieć Plush, gdzie koszt miesięczny to 41 zł (w tym pakiet 25 zł/mies. przez 24 miesiące). Sprawdź rabaty za drugi numer i/lub przeniesienie numeru. Wszystkie formalności możesz załatwić przez internet, a telefon otrzymać kurierem do domu. Zamawiając online masz 14 dni na rozwiązanie umowy.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush1 zł na start + 17 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orangeniedostępny
Logo operatora komórkowego Plus1 zł na start + 17 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 30 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Najlepszy abonament na Samsung Galaxy A20e

Telefon Samsung Galaxy A20e
 • Wyświetlacz 5,8″
 • Aparat 13+5 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 32 GB
 • Bateria [mAh] 3000
 • Wymiary 147.4 x 69.7 x 8.4 mm
 • Waga 141 g

Samsung Galaxy A20e dostępny jest w ofercie z abonamentem u wszystkich operatorów komórkowych. To, który abonament okaże się najlepszy zależy od twoich preferencji. Jeśli zależy ci na jak najniższej cenie abonamentu z telefonem, najlepszą jest oferta sieci Plush, w której łączny miesięczny koszt abonamentu wynosi 46 zł (w tym koszt telefonu 21 zł/mies. przez 36 mies.). Z kolei jeśli poszukujesz oferty z wyższym pakietem danych (rozmowy, SMSy i MMSy w każdej ofercie nielimitowane), możesz skorzystać z Planu Mobilnego 75 sieci Orange (70 GB transferu, nieograniczony transfer z serwisów video). W tym przypadku koszt abonamentu z telefonem to 99 zł/mies., w tym abonament 75 zł/mies. (podana cena nie zawiera ewentualnych rabatów za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru lub kolejny numer). Cena, jaką zapłacisz za telefon przez cały okres umowy jest najniższa spośród wszystkich operatorów i wynosi 576 zł. Abonament z telefonem możesz zamówić przez internet z dostawą do domu lub paczkomatu.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush1 zł na start + 21 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 24 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1 zł na start + 21 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 30 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile119 zł na start + 80 zł/mies. z abonamentem T-mobile MPrzycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z Oppo A31

Telefon Oppo A31
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 12+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 64 GB
 • Bateria [mAh] 4230
 • Wymiary 163.9 x 75.5 x 8.3 mm
 • Waga 180 g

Telefon Oppo A31 dostępny jest w ofertach abonamentowych u wszystkich operatorów komórkowych. Najtańszy abonament z tym modelem oferuje sieć Plush, w której łączny miesięczny koszt umowy to 47 zł (w tym koszt telefony 22 zł/mies. przez 36 mies.). Z kolei najniższą cenę telefonu w abonamencie zapłacimy w sieci T-mobile (480,05 zł). W tym przypadku jednak warunki oferty abonamentu są najgorsze ponieważ w ramach abonamentu (75 zł mies. z telefonem) otrzymujemy 15 GB transferu danych. W efekcie przy podobnych parametrach łączny koszy umowy jest kilkaset złotych wyższy, niż w sieci Plush. Jeśli poszukujesz abonamentu z Oppo A31 i wyższym pakietem danych możesz rozważyć ofertę Plan Mobilny 75 sieci Orange (70 GB transferu danych, nieograniczony transfer z serwisów video). Cena tego abonamentu z telefonem wyniesie 96 zł/mies. (w tym 75 zł/mies. abonament i 21 zł/mies. telefon). Poniższa tabela zawiera porównanie abonamentów z telefonem Oppo A31 u wszystkich operatorów komórkowych:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush1,01 zł na start + 22 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 21 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1,01 zł na start + 22 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 30 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile0,05 zł na start + 75 zł/mies. z abonamentem T-mobile MPrzycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na Samsung Galaxy A21s

Telefon Samsung Galaxy A21s
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 48+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 32 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 163.7 x 75.3 x 8.9 mm
 • Waga 191 g

Samsung Galaxy A21s znajduje się w abonamencie u wszystkich operatorów komórkowych. Najlepsza oferta na abonament z tym modelem telefonu dostępna jest u operatora Orange. Cena telefonu zaczyna się od 24 zł/mies. (wysokość uzależniona od wybranego planu) z Planem Mobilnym 75 w wysokości 75 zł/mies. (nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy, 70GB transferu danych i nielimitowany transfer z serwisów video, m.in. YouTube, Netflix). Całkowity koszt telefonu w tej konfiguracji wynosi 576 zł. Sprawdź rabaty na abonament oraz ceny z innymi planami. Ten telefon z abonamentem możesz zamówić online z dostawą do domu lub paczkomatu.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush1 zł na start + 24 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 24 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1 zł na start + 24 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 40 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile249 zł na start + 80 zł/mies. z abonamentem T-mobile MPrzycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z Xiaomi Redmi Note 8T

Telefon Xiaomi Redmi Note 8T
 • Wyświetlacz 6,3″
 • Aparat 48+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 32 GB lub 64 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 161.1 x 75.4 x 8.6 mm
 • Waga 199 g

Xiaomi Redmi Note 8T u operatorów komórkowych dostępny jest w dwóch wersjach: z pamięcią wewnętrzną 32 GB i 64 GB. Najlepszy abonament z tym modelem telefonu Xiaomi oferuje sieć Play, w której za wersję z 64 GB pamięci wewnętrznej zapłacimy 249 zł na start i 20 zł/mies. za telefon + koszt abonamentu według wybranego pakietu. Całkowity koszt telefonu w umowie z abonamentem wyniesie więc 729 zł. Jest to dużo niższa cena niż za ten sam model w elektromarketach. Ten telefon z abonamentem możesz zamówić online z dostawą do domu.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush32 GB, 1 zł na start + 24 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orangeniedostępny
Logo operatora komórkowego Plus32 GB, 1 zł na start + 24 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play64GB, 249 zł na start + 20 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Najlepszy abonament na Huawei P40 Lite 128 GB

Telefon Huawei P40 Lite
 • Wyświetlacz 6,4″
 • Aparat 48+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4200
 • Wymiary 162.3 x 75.0 x 8.58 mm
 • Waga 189 g

Huawei P40 Lite ze 128 GB pamięci wewnętrznej dostępny jest w ofertach abonamentowych. Najlepszy abonament z tym modelem telefonu oferuje sieć Orange z Planem Mobilnym 75. W tej konfiguracji miesięczny koszt telefonu wynosi 29 zł (+ cena abonamentu 75 zł/mies.). Koszt telefonu za cały okres umowy jest więc równy 696 zł. Natomiast najniższy miesięczny koszt abonamentu z tym modelem Huawei (53 zł/mies., w tym abonament) oferuje operator komórkowy Plush. Podane ceny nie uwzględniają ewentualnych rabatów za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Sprawdź szczegóły w poniższej tabeli.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush0.98 zł na start + 28 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 29 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1,01 zł na start + 28 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 40 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Porównanie abonamentów z Oppo A72

Telefon Oppo A72
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 48+8+2+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 162 x 75.5 x 8.9 mm
 • Waga 188 g

Najlepszy abonament na telefon Oppo A72 oferuje operator komórkowy Orange. W konfiguracji z Planem Mobilnym 75 cena samego telefonu wynosi 34 zł/mies., a koszt telefonu biorąc pod uwagę cały okres trwania umowy wynosi 816 zł i jest to najniższa cena za ten model. Jeśli natomiast poszukujesz tańszego abonamentu, kosztem dłuższego okresu obowiązywania umowy możesz wybrać ofertę sieci Plus, w której miesięczny koszt telefonu wynosi 33 zł niezależnie od wybranego planu abonamentowego.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush599 zł na start + 17 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 34 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1 zł na start + 33 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Playniedostępny
Logo operatora komórkowego T-mobile399 zł na start + 80 zł/mies. z abonamentem T-mobile MPrzycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na Samsung Galaxy A51

Telefon Samsung Galaxy A51
 • Wyświetlacz 6,5″
 • Aparat 48+12+5+5 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4000
 • Wymiary 158.5 x 73.6 x 7.9 mm
 • Waga 172 g

Samsung Galaxy A51 dostępny jest na abonament u wszystkich operatorów komórkowych. Najlepszy abonament z tym modelem Samsunga oferuje sieć Orange. Z pakietem Plan Mobilnym 75 w cenie 75 zł/mies. (nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, 70 GB transferu danych, nieograniczony transfer z serwisów video, podana cena nie zawiera rabatów za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru i/lub drugi numer), cena telefonu to 55,01 zł/mies. i 3 pierwsze miesiące za 0 zł. Łączna cena urządzenia za cały okres umowy jest więc najniższa spośród wszystkich operatorów i wynosi 1155,21 zł. Ofertę możesz zamówić przez internet z dostawą do domu lub paczkomatu. Sprawdź szczegóły w poniższej tabeli.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush799 zł na start + 25 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, 0 zł przez 3 mies., od 55,01 zł/mies. przez 21 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1 zł na start + 47 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 60 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile929 zł na start + 80 zł/mies. z abonamentem T-mobile MPrzycisk "pokaż"

Porównanie abonamentów z Samsung Galaxy Note 10 Lite

Telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite
 • Wyświetlacz 6,7″
 • Aparat 12+12+12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 4500
 • Wymiary 163.7 x 76.1 x 8.7 mm
 • Waga 199 g

Najlepszy abonament na telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite oferuje operator komórkowy Orange, w którym całkowita kwota urządzenia 1800,24 zł podzielona jest na 24 comiesięczne raty w wysokości 75,01 zł. Taka cena obowiązuje z Planem Mobilnym 75 o wartości 75 zł/mies. (cena może być pomniejszona o rabaty za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru i/lub drugi numer). W niższych pakietach cena telefonu wzrasta. Jeśli natomiast nie chcesz płacić wysokiego abonamentu z tym telefonem możesz rozważyć możliwość jego zakupu u operatora Plush, gdzie cena abonamentu z telefonem równa jest 58 zł/mies. Ta opcja wiąże się jednak z opłatą na start w wysokości 1199 zł. Obie oferty możesz zakupić online z dostawą telefonu do domu.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush1199 zł na start + 33 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 75,01 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus99 zł na start + 64 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Playniedostępny
Logo operatora komórkowego T-mobile1719 zł na start + 80 zł/mies. z abonamentem T-mobile MPrzycisk "pokaż"

Najlepszy abonament na iPhone SE 128 GB

Telefon iPhone SE
 • Wyświetlacz 4,7″
 • Aparat 12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 1821
 • Wymiary 138.4 x 67.3 x 7.3 mm
 • Waga 148 g

iPhone SE 128 GB dostępny jest u dwóch operatorów komórkowych: Orange i Play. Najlepszy abonament na telefon iPhone SE 128 GB oferuje sieć Orange, gdzie w Planie Mobilnym 75 cena telefonu wynosi 90 zł/mies. To 10 zł mniej, niż w sieci Play z każdym pakietem (przy opcji 1 zł na start). Abonament z tym telefonem możesz zamówić online z dostawą do domu lub paczkomatu. Skorzystaj z rabatów za przedłużenie umowy, przeniesienie numeru i/lub drugi numer.

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plushniedostępny
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 90 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plusniedostępny
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 100 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Porównanie abonamentów z Motorola Moto G 5G Plus

Telefon Motorola Moto G 5G Plus
 • Wyświetlacz 6,7″
 • Aparat 48+8+5+2 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 128 GB
 • Bateria [mAh] 5000
 • Wymiary 168 x 74 x 9.6 mm
 • Waga 210 g

Najtańszy abonament z telefonem Motorola Moto G 5G Plus oferuje operator komórkowy Plus, wu którego wysokość raty za urządzenie jest najniższa i wynosi 53 zł/mies. płatne przez 36 miesięcy i 1 zł na start. Jednak najlepszy abonament z tym telefonem biorąc pod uwagę końcową wartość urządzenia znajdziemy w sieci Orange z Planem Mobilnym 75. W tym przypadku miesięczny koszt urządzenia wynosi 69 zł a łączna kwota do spłaty równa jest 1656 zł.Do ceny urządzenia należy doliczyć koszt abonamentu, pomniejszony o rabaty za przeniesienie numeru i/lub drugi numer. Poniższa tabela zawiera zestawienie dostępności wraz z ceną telefonu Motorola Moto G 5G Plus w abonamencie u poszczególnych operatorów:

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush898,99 zł na start + 53 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange0 zł na start, od 69 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus1 na start + 53 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play1 zł na start + 70 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Najlepszy abonament na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Telefon Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
 • Wyświetlacz 6,9″
 • Aparat 108+12+12 Mpix
 • Pamięć wewnętrzna 256 GB
 • Bateria [mAh] 4500
 • Wymiary 164.8 x 77.2 x 8.1 mm
 • Waga 208 g

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G dostępny jest w ofercie większości operatorów komórkowych. Najniższy koszt telefonu w umowie abonamentowej oferuje sieć Orange, w którem z Planem Mobilnym 75 miesięczny koszt telefonu to 223 zł (+ abonament), przy 299 zł na start. Jeśli natomiast chcielibyśmy płacić mniejszy abonament przy stosunkowo niskiej opłacie na start, warto rozważyć ofertę sieci Plus, gdzie miesięczny koszt telefonu w umowie abonamentowej to 149 zł (+ abonament). Jednak w tym przypadku cena za telefon płatna jest przez 36 miesięcy (przy 24-miesięcznej umowie na abonament telefoniczny).

OperatorCena abonamentu z telefonemSzczegóły
Logo operatora komórkowego Plush2999 zł na start + 82 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange299 zł na start, od 223 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus599 zł na start + 149 zł/mies. przez 36 mies. + abonament Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play879 zł na start + 200 zł/mies. przez 24 mies. + abonamentPrzycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobileniedostępny

Najlepszy abonament z internetem

Jeśli planujesz zakup abonamentu do korzystania z internetu i nie zamierzasz korzystać, bądź będziesz korzystać sporadycznie z usługi połączeń głosowych i wiadomości SMS/MMS – poniższe porównanie będzie dla ciebie pomocne w wyborze najlepszego abonamentu. Uwzględniamy w nim oferty z najlepszą ceną abonamentu w stosunku do wysokości pakietu transmisji danych.

OperatorZawartość pakietuCenaSzczegóły
Logo operatora komórkowego NJU Mobile40 GB transferu danych, 80 GB po 6 miesiącach, 100 GB po 12 miesiącach, 120 GB po 24 miesiącach; umowa na czas nieokreślony;29 zł/mies.Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego Plush40 GB transferu danych, 80 GB po 3 miesiącach, 100 GB po 6 miesiącach, 120 GB po 12 miesiącach; umowa na czas nieokreślony; HBO GO 1 mies. za 0 zł, Tidal 90 dni za 0 zł30 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Orange250 GB transferu danych, w tym 100 GB poza strefą domową; darmowy transfer w godzi. 0:00-8:0059,99 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Plus100 GB transferu danych; pierwszy miesiąc za 0 zł; w cenie dostęp do 5G70 zł/mies.Przycisk "pokaż szczegóły oferty"
Logo operatora komórkowego Play200 GB transferu danych; Tidal za 0 zł na 6 miesięcy50 zł/mies.Przycisk "pokaż"
Logo operatora komórkowego T-mobile50 GB transferu danych35 zł/mies.Przycisk "pokaż"

Jak wynika z powyższego porównania, to, który abonament okaże się najlepszy zależy od indywidualnych oczekiwań. Naszym zdaniem najlepszy abonament z internetem oferują operatorzy Nju i Plush. Jako jedyni umożliwiają zawarcie umowy na czas nieokreślony (pozostałe oferty dotyczą umowy na 24 miesiące), a pakiet internetu jest cyklicznie zwiększany do 120 GB. Różnice pomiędzy obiema ofertami sprowadzają się do szybkości zwiększania pakietu danych (w Plush dzieje się to 2 razy szybciej) oraz ceny (w Nju cena abonamentu jest niższa o 1 zł).

Jeśli jednak oczekujesz większego pakietu danych, a jednocześnie zamierzasz z niego korzystać głównie w swoim miejscu zamieszkania możesz rozważyć ofertę operatora Orange, w której otrzymujesz 250 GB transferu danych. To największy pakiet.

Jeśli natomiast chciałbyś korzystać z abonamentu z internetem w technologii 5G, powinieneś rozważyć ofertę operatora Plus. Obecnie ta sieć jako jedyna gwarantuje dostęp do 5G w cenie abonamentu. Oczywiście z tej technologii będziesz mógł korzystać tylko w jej zasięgu, który sprawdzisz na mapie zasięgu. Jeśli posiadasz już abonament telefoniczny w sieci Plus za co najmniej 49,90 zł/mies., otrzymasz 25 zł/mies. rabatu na zakup abonamentu z internetem.

Najlepszy abonament na telefon – pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wyboru najlepszej oferty na abonament. To FAQ zawiera skondensowane w krótkich odpowiedziach informacje, które prezentujemy w treści tego poradnika. Jeśli masz inne pytanie dotyczące ofert abonamentowych polskich operatorów komórkowych – prześlij je nam lub zamieść w komentarzu. Postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Jaki najlepszy abonament bez telefonu?

Najlepszy abonament bez telefonu oferuje operator Plush. W cenie 25 zł/mies. otrzymujemy najbardziej optymalny pakiet: nielimitowane rozmowy, SMSy i MMsy do wszystkich sieci oraz 15 GB transferu danych, do którego nie wlicza się transferu z serwisów i aplikacji: Facebook, Instragram, Messenger i WhatsApp (jest nieograniczony). Dodatkowo otrzymujemy 10 GB na transfer danych z serwisów YouTube oraz TikTok.

Jaki abonament z wysokim pakietem internetowym?

Jeśli do korzystania ze swojego telefonu potrzebujesz dużego pakietu danych możesz rozważyć zakup Planu Mobilnego 75 w sieci Orange w ramach którego dostępne jest 70 GB transmisji danych, a transfer danych z serwisów video (m.in. Netflix, YouTube) jest nieograniczony lub pakietu Solo Homebox w sieci Play w ramach którego dostępne jest 70 GB transferu danych + 150 GB internetu domowego.

Co oznacza nielimitowany internet?

Nielimitowany internet w praktyce oznacza, że po zużyciu określonego w ramach abonamentu pakietu danych nie trzeba dokupować kolejnego pakietu, aby móc nadal korzystać z transmisji danych. Jednak w takim przypadku prędkość transmisji danych zostaje ograniczona do 1 Mb/s. Wyjątkiem jest jedna z ofert sieci Plus, w której po zużyciu pakietu prędkość zostaje ograniczona do 2 Mb/s.

Jaki najtańszy abonament z telefonem?

Jeśli poszukujesz abonamentu z telefonem w najniższej cenie możesz skorzystać z oferty operatora Plush. W ofercie tej sieci znajdziesz najtańszy abonament i telefony z najniższą miesięczną dopłatą do abonamentu, która wynika z większej ilości rat (36 rat, podczas gdy u większości innych operatorów płatność za telefon rozłożona jest na 24 raty).

Jaki abonament do internetu?

Jeśli poszukujesz abonamentu wyłącznie do korzystania z internetu możesz rozważyć ofertę operatora Plush. W ramach umowy na czas nieokreślony w cenie 30 zł/mies. otrzymujesz pakiet 30 GB transmisji danych, który zwiększa się wraz ze stażem. I tak po 3 miesiącach jest to 80 GB, po 6 miesiącach – 100 GB, a po 12 miesiącach 120 GB transmisji danych.

Kliknij, aby ocenić od 1 do 5
[Głosów: 2 Ocena: 5]
Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *