Telefony

Opisy, specyfikacje, recenzje, ceny nowych telefonów i smartfonów na polskim rynku

Doogee V Max

Doogee V Max – Opinie, cena, dane techniczne

23 lutego 2023

Telefony

Samsung Galaxy S23 – Opinie, cena, raty, dane techniczne

Samsung Galaxy S23 to kolejny smartfon z najpopularniejszej serii Samsung. Od poprzednika odróżnia się większą żywotnością baterii, lepszym aparatem selfie oraz aparatem głównym, który teraz pozawala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w rozdzielczości 50 MP. Poznaj najważniejsze informacje, w tym dane techniczne, funkcje, opinie i ceny Samsung Galaxy S23. W tej prezentacji sprawdzisz również możliwość zakupu Samsung Galaxy S23 na raty, w tym raty 0% w sklepach z elektroniką w Polsce, które oferują tę możliwość.
Ranking smartfonów

Ranking smartfonów – Jaki telefon wybrać?

Zastanawiasz się jaki telefon wybrać? Ten ranking smartfonów może być pomocną odpowiedzią. Poniższe zestawienie to najlepsze telefony i smartfony dostępne w sprzedaży w Polsce, w tym Samsung Galaxy, iPhone, Xiaomi, Motorola, Realme i inne. Dla każdego z nich przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji o danych technicznych, funkcjach oraz cenach. Zebranie ich w jednym miejscu pozwala na szybkie porównanie czytników i wybór odpowiedniego modelu dla siebie.
iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro – Opinie, cena, raty 0%, dane techniczne

iPhone 14 Pro to najbardziej zaawansowany smartfon Apple na rok modelowy 2022 - 2023. Jako kontynuacja serii w momencie swojej premiery oferuje najlepszą wydajność, najlepsze parametry wyświetlacza i aparatu oraz najdłuższą pracę baterii na jednym ładowaniu spośród wszystkich dotychczasowych modeli. Czym jeszcze się wyróżnia? Sprawdź najważniejsze informacje, w tym specyfikację, funkcje, opinie i ceny tego smartfona i jego większej wersji Max w sklepach z elektroniką w Polsce.
iPhone 14 i iPhone 14 Plus

iPhone 14 – Opinie, ceny, raty, dane techniczne

iPhone 14 to flagowy produkt Apple na rok modelowy 2022 / 2023. Jako kontynuacja serii w momencie swojej premiery oferuje najlepszą wydajność, najlepszy wyświetlacz oraz najdłuższą pracę baterii na jednym ładowaniu spośród wszystkich dotychczasowych modeli. Czym jeszcze się wyróżnia? Sprawdź najważniejsze informacje, w tym specyfikację, funkcje, opinie i ceny zarówno wersji podstawowej, jak i iPhone 14 Plus oraz możliwość zakupu iPhone 14 na raty 0% w sklepach z elektroniką w Polsce.
iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro – Opinie, ceny, specyfikacja

iPhone 13 Pro to najbardziej zaawansowany smartfon Apple na rok modelowy 2021/22. Jako kontynuacja serii w momencie swojej premiery oferuje najlepszą wydajność, najlepszy wyświetlacz oraz najdłuższą pracę baterii na jednym ładowaniu spośród wszystkich dotychczasowych modeli. Czym jeszcze się wyróżnia? Sprawdź najważniejsze informacje, w tym specyfikację, funkcje, opinie i ceny iPhone 13 Pro i jego większej wersji: iPhone 13 Max w sklepach z elektroniką w Polsce.
iPhone 13

iPhone 13 – Opinie, dane techniczne, ceny, raty

iPhone 13 to flagowy produkt firmy z Cupertino na rok modelowy 2021/22. Jako kontynuacja serii w momencie swojej premiery oferuje najlepszą wydajność, najlepszy wyświetlacz oraz najdłuższą pracę baterii na jednym ładowaniu spośród wszystkich dotychczasowych modeli. Czym jeszcze się wyróżnia? Sprawdź najważniejsze informacje, w tym specyfikację, funkcje opinie i ceny iPhone 13 i iPhone 13 mini w sklepach z elektroniką w Polsce.
Samsung Galaxy Buds 2

Samsung Galaxy Buds 2 – Opinie, cena, dane techniczne

Samsung Galaxy Buds 2 (Samsung Galaxy Buds2) to douszne słuchawki bezprzewodowe. Wyróżniają się krystalicznie czystym dźwiękiem, redukcją hałasu z zewnątrz aż do 98%, pojemną baterią oraz komfortem użytkowania. Sprawdź najważniejsze informacje, w tym funkcje, specyfikację, opinie oraz ceny Galaxy Buds 2 w sklepach w Polsce.
Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G – Opinie, cena, dane techniczne

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G (Samsung Galaxy Z Flip3 5G) to rozkładany smartfon z ekranem AMOLED i technologią 5G. Jego największe zalety wynikają właśnie z możliwości składania i rozkładania ekranu i są to: kompaktowe rozmiary oraz dodatkowe funkcje. Sprawdź najważniejsze informacje, w tym dane techniczne, funkcje, opinie oraz ceny w sklepach w Polsce.
Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Samsung Galaxy Z Fold3 5G – Opinie, cena, dane techniczne

amsung Galaxy Z Fold3 5G (Samsung Galaxy Z Fold 3) to rozkładany smartfon klasy premium z wyświetlaczami AMOLED i obsługą technologii 5G. Jest to kompaktowe urządzenie 2 w 1, które po rozłożeniu pozwala na przeglądanie treści jak na tablecie. Idealnie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w mobilnej rozrywce, a podczas oglądania streamów zapewni kinowe wrażenia. Sprawdź najważniejsze informacje, w tym dane techniczne, funkcje, opinie oraz ceny Samsung Galaxy Z Fold3 w sklepach w Polsce.
Icon Polecane
Ukryj