Tablety i czytniki e-booków

Opisy, specyfikacje, recenzje, ceny najpopularniejszych tabletów i czytników e-booków

Kindle 11

Kindle 11 – Opinie, cena, dane techniczne

19 września 2022

Tablety i czytniki e-booków
Czytnik Kindle

Jaki czytnik Kindle wybrać? Przegląd i porównanie

Zastanawiasz się jaki czytnik Kindle wybrać? Sprawdź poniższą prezentację i porównanie zawierające wszystkie aktualnie dostępne w sprzedaży czytniki Kindle. Dla każdego z nich przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych informacji o danych technicznych, funkcjach, możliwościach i cenach w sklepach w Polsce. Zebranie ich w jednym miejscu pozwala na szybkie porównanie i wybór odpowiedniego modelu czytnika eBooków Kindle dla siebie.
Czytniki ebook ranking

Czytniki eBook – Ranking i porównanie – Jaki wybrać?

Zastanawiasz się jaki czytnik eBooków wybrać? Ten ranking czytników eBook może być pomocną odpowiedzią. Poniższe zestawienie to najlepsze i najczęściej wybierane czytniki eBooków dostępne w sprzedaży w Polsce, w tym czytniki Kindle, Pocketbook i inkBook. Dla każdego z nich przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji o danych technicznych, funkcjach oraz cenach. Zebranie ich w jednym miejscu pozwala na szybkie porównanie czytników i wybór odpowiedniego modelu dla siebie.
Kindle Paperwhite 4

Kindle Paperwhite 4 – opinie, cena, specyfikacja

Jeśli zamierzasz kupić czytnik e-booków powinieneś poznać Amazon Kindle Paperwhite 4. To zdecydowanie jeden z najlepszych czytników dostępnych na rynku. Sprawdź najważniejsze informacje o tym modelu, w tym dane techniczne, funkcje, opinie oraz ceny w sklepach z elektroniką.
Icon Polecane
Ukryj